Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek már vége?

Figyelt kérdés

A lényeget leírva:


Fél éves kapcsolatomban vőlegényemmel volt egy veszekedés,mert nem adtam kölcsön a hűtőt a csaladja összejövetelére (kérdezés nélkül vitték volna).


Ekkor ő irigynek nevezett és még minden rosszat mondott rólam. Mar korábban is csinált ilyet pár alkalommal,viszont akkor megtudtuk beszélni. Most komolyabb volt,úgy érzem nem tettem magam túl.


Azóta megváltozott,nagyon is... Viszont egy hónapja olyan érzésem van,hogy csak döcögünk. Nem kívánom az aktust,nem tudok romantikus hangulatba kerülni. Érzem,hogy szeretem,de egyenlőre mást nem tudok kicsikarni.


Szerintetek ez még megváltozhat?



2019. máj. 13. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen
2019. máj. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fél év után sikerült úgy kiábrándulnotok egymásból, ahogy nekünk 10 év házasság alatt sem. Most hagyjátok egymást szerintem.
2019. máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Fog változni: egyre rosszabb lesz.

Minek akarsz hozzámenni? Jó az neked, ha egy életen át nyelned kell mellette, és semmi örömöd?

2019. máj. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Féléves kapcsolat+volegeny..már szarul indult..
2019. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Mindenkinek igaza van aki írt. Másrészről meg szerintem tényleg irigy vagy. Ilyen hülyeségen hogy lehet ennyit problémázni? Ez már csak a jéghegy csúcsa, szerintem nem ez az eredeti probléma ezzel a kapcsolattal. Jobb lenne szépen elválnotok egymástól.
2019. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó, mert te biztos örülnél neki, ha előzetes kérdés és megbeszélés nélkül lenyúlnák a cuccaid, ugye? Nem kell tenni az agyad, csak hogy pirospontot kapj gyakorin, hogy milyen jó ember vagy. Az ilyen lábtörlők nem önzetlenek, hanem gyávák, képtelenek nemet mondani. Az, hogy te élvezed, ha átgyalogolnak rajtad, a te dolgod, de a kérdezőnek attól még lehet gerince (ha már neked nem sikerült növeszteni)

. Nem kell összekeverni a jószandékot és önzetlenséget a gyávasággal és megalkuvással.

2019. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
#6 Nagyon nem jött be a pszichoanalízised, nem vagyok sem gerinctelen, sem gyáva, sem megalkuvó lábtörlő. Veled ellentétben én nem azért írok ide, hogy felpontozzanak. Azért mert te egy elmebeteg kis görcs vagy, attól még van olyan aki ilyen kis piszlicsáré baromságoktól nem kap idegösszeroppanást. Én nem irigylek semmit sem a családomtól, a párométól sem. Azért mert te összeférhetetlen vagy még nem kell nekem ilyen stílusban ugatnod. Menj, vedd be a gyógyszered, te majom.
2019. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

7-es. Ahhot képest, hogy nekem ajánlgatod a gyógyszereket, elég rendesen felkaptad a vizet, barátom.

Fogadd meg a saját tanácsod és ne húzd fel magad piszlicsáré dolgokon. Illetve szállj le a magas lóról, nem vagy oda való. Az ilyen jellemtelen, önkritikara abszolút képtelen embereknek inkább a saját életüket kéne rendbe rakni, mielőtt beleszólnának a máséba . Ironikus, hogy szerinted én vagyok az elmebeteg, miközben szinte latszik, ahogy habzó szájjal, szazas pulzussal fogalmazod a választ. :D

2019. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

#8 A te stílusodban válaszoltam csak, hátha azt megérted.

Egyébként érdekes, hogy pont olyannak mutatod magad, mint amivel engem próbálsz fikázni. Azt is megkockáztatnám, hogy te a kérdező vagy egy másik fiókból... :D

2019. máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, én sem szeretek kölcsön adni semmit, de műszaki cuccot meg főleg nem. Nekem egyszerűen nem fér bele. Szerintem ez nem irigység, van, akinek nem fér ez bele, és ennyi.
2019. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!