Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy ilyen keveset szeretkezünk? 25N

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve vagyunk együtt, több mint 1 éve pedig együtt is élünk.

A kapcsolatunk első 2 évében szinte minden nap szexeltünk, de az azt követő időszakban ez egyre kevesebb alkalommá ritkult. Jelenleg talán havonta 1x... (Az egyébként nagyon jó.)

A kapcsolatunk más területein rendben van minden közöttünk, de nekem hiányzik a szex.

Próbáltam beszélni vele, szerinte a stressz meg a sok munka az oka. A kezdeményezéseim nem igazán érnek célba.


Normális ennyi év után, hogy a szex helyét az élet más dolgai vették át?


/Nem csal meg./


Köszönöm a válaszokat!


2019. máj. 13. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Ha a beszed nem "ment at" akkor hatarozottabban vedd kezbe a dolgokat. Egyszeruen massz ra es kesz.
2019. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem meg ne mássz rá!

Sajàt bőrömön tapasztaltam, hogy amikor a párom és köztem ritkàn volt szex,és ő akarta , néha túl erőszakosan is,annak az lett a vége hogy mèg jobban nem akartam.

Ezt erőszakkal nem lehet.

A munka se lehet kifogás 1 éven keresztűl.

Mi leültünk és megbeszéltük.

Ami vegülis annyira jól sikerült hogy a heti 1-2 szex is meg van màr. Mi is 5 ève vagyunk együtt.

Nekünk újra kellett lobbanti a szexualutàst. Kicsit kihült a kapcsolatunk a monotonitàs miatt.

2019. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is 5 éve vagyunk együtt, de nálunk nincs ilyen probléma. Nincs annyi szex, mint amikor összejöttünk, ez igaz, de azért átlag heti 2-3 az mindig van, pedig elég sokat dolgozunk és stresszelünk a munka miatt mi is, aztán mégis. Ez nem hiszem, hogy a munka/stressz miatt van, szerintem csak ennyi az igénye. Bár én is azt mondanám, hogy beszéljétek meg, mert azért havi 1 az baromi kevés. Kérdezz rá, hogy mivel tudnád felkelteni az érdeklődését. Azt én sem javaslom, hogy csak úgy rámássz, az akkor működik, ha egyébként is van hozzá kedve, de ha nincs semmi hangulata, akkor inkább csak ártasz az ügyednek. A férfiak sem gépek, meg kell tudakolnod hogy ha régebben működött a dolog, akkor most miért nem és mi változott (benne).
2019. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretnek ramaszni, sem eroltetni.

Megkerdeztem, o ezt az indokot adta. Heti 1-el is tokeletesen meglennek elegedve, de nyilvan ezt sem tervszeruen es muszajbol.

Talan kicsit mi is ellaposodtunk a hetkoznapokban.

Mivel raztatok fel kicsit a kapcsolatotok?

2019. máj. 13. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Rád unt.

Meddig parkolsz még a langyos fosban? Jó a fiatal éveidet pazarolni? Egészségedre..

2019. máj. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!