Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kaphat el ilyenkor?

Figyelt kérdés

5 éve szakítottunk három éve nem is beszélünk de még mindig rá gondolok.


Gyakran van, hogy arra eszmélek, rá gondolok, ábrándozok és olyan érzésem van, hogy itt van valahol körülöttem.


Közben meg tisztában vagyok vele, hogy a nő akit akkor szerettem már nem létezik. Rengeteg minden változott és történt azóta, azt se tudom hogy kivé vált stb,


Mégis random felbukkan. Nem jövök rá, hogy mi ez. Az értelmére meg főleg nem.


2019. máj. 13. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs az életedben olyan, aki eljelentéktelenítené az emlékét, azért lehet.

Idealizáltad, már nem egy valós személy jár az eszedben.

Tudatosan meg lehet beszélni önmagaddal, hogy semmi értelme, a mával kell foglalkoznod. Régi bölcsesség, hogy " ami elmúlt, vissza nem jő".

Neki már egy másik élete van, nincs köze hozzád.

Éld te is a tiedet.

2019. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amikor "magamnál" vagyok eszembe se jut, se ő se az egész történet. Ez teszi ezeket a backflasheket ilyen idegesítővé.
2019. máj. 13. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van kedved leírni privátban a bővebb hátterét a dolgoknak, akkor tudok segíteni. Épp most jöttem ki egy nagyon hasonló szituból, és végre sikerült megértenem. Szóval jo lenne tudni, hogy hány évesek voltatok, amikor szakítottatok, ki szakított kivel, azóta merre haladt a te életed, és mit tudsz róla, merre haladt az övé. Illetve hogy vannak e sérelmek (akár a te akár az ő részéről), és mi az amiben ő különleges volt (akár csak anno) számodra? Ez mind mind segít megérteni. De bármi más is jól jön, amit relevánsnak gondolsz.


Az is lehet, hogy ő is gondol rád, de nem mer kezdeményezni (pl ha úgy érzi te nem akarsz hallani róla, vagy ha neked / neki van azóta párja). Írj privát üzenetet és megprobalok segíteni :)

26/F

2019. máj. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!