Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hiszi el néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszi el néhány férfi, hogy a szép külső pénzbe kerül?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés ihlette a kérdést, ahol ilyen 4-5 ezerre tippelték havonta amennyit egy átlagos, de ápolt nő magára fordít, és sokaknak probléma, ha ez a közös kasszából megy el értelmetlenül.

Nem vagyok képben minden lányismerősömmel, de az egyik, aki igen sokat ad magára (festett haj, havonta minimum egyszer fodrász, sportbérlet, új ruhák hetente, a legjobb kozmetikumok és smink) a külsejére körülbelül havi 100-120 ezer körül áldoz, ehhez még jönnek hozzá a szabaidős programok, amik körülbelül olyan 50-60 ezer havonta.

Ebben még nincs étterem például, ez csak barátnőzés/haverozás, programok a párjával esetleg egy kávézó hétköznap délelőttönként.

Szép és igényes nő karbantartott alakkal, mindig ápolt, friss frizurával, kifogástalan ruhatárral.

Ilyesmi lány lehet, szóval nem az a típus, aki az ágyból is rögtön magassarkúban kel ki, hanem sportosabb:

[link]

[link]


De hibátlan alakja és szép arca van.

Meg komoly rajongótábora.


Szóval egy átlag lány, aki nem festi (vagy otthon festi) a haját, nem jár havonta fodrászhoz, lehet, megvan havi 5000Ft-ból (az én dolgaim is ennyi kb), de a többség az ilyen lányokat nem veszi észre


2019. máj. 14. 10:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Miért a többségnek kellene észrevennie ezeket a lányokat?
2019. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%

Lehetetlen 5000-ből toppon maradj.

Edzès màr 15900 Ft,kaja havonta egy 60-as legalàbb ami egèszsèges tàplàlò,ruha az meg van 40e-ből is kb.,cipő is 40e.

Kell havi legalàbb 145e csak a külsőre,nekünk is sőt.

2019. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

"aki igen sokat ad magára (festett haj, havonta minimum egyszer fodrász, sportbérlet, új ruhák hetente, a legjobb kozmetikumok és smink) a külsejére körülbelül havi 100-120 ezer körül áldoz"


Szegény, valamit nagyon kompenzálni akar...


Ismerek egy lányt, aki H&M-ben veszi a pulóvereit, maga varrja a szoknyáit, sminkelni nem szokott, max néha egy kis korrektor vagy alapozó, mégis szebb, mint a linkelt nőcijeid. Tudod, nem mindenki az influencer/instamaca kislányokra bukik.

2019. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Van egyfajta alap szépség tehát amikor egy no leveszi a make upot akkor is szép marad de persze vannak olyan bor arc ápolók amik segítik ezt pattanás miteszer eltavolitok stb de ha egy no szép akkor az szép sminkkel és a nélkül is
2019. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

-Hetente nem kell uj ruha.

-Sminkcuccbol sem kell minden honapban vasarolni (nalam leggyorsabban a sminklemoso es az alapozo fogy, elobbi kb 2000/2 havonta, utobbi 9000/4-5 havonta)

- draga fitnessberlet es ilyen olyan feherjeporok, "malactapok" helyett normalisan etkezem es futni jarok (megjegyzem, a tumblrs linken levo csaj a tipikus 16-20 eves skinnyfat kategoria..igen, vekony, de kb nulla izomtonusa van, kicsit plötyi, szoval tuti nem kolt ennyit edzesre...)

- fodraszon nem szoktam sporolni en sem.



Szoval, igen, apoltnak, igenyesnek stb kerul penzbe- ha van ra 150-200 ezer havonta, hajra, de necsinaljunk mar ugy, mintha olcsobban nem lehetne megoldani es ez a kisse esz nelkuli koltekezes (atlag penztarcahoz merve) lenne az alap es a normalis.

2019. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%

Én eléggé minimalista és natur vagyok, de még nekem sincs meg 5000ftbol, pedig egyetlen sminkcuccom sincs

Havonta kozmetikus(3200), sampon, szappan legalább egy ezres szintén, egy-egy ruhadarab ha nagyon szükséges.

A legdrágább a kaja nekem is, az is minimum 4000 hetente(friss zöldség és gyümölcs)

2019. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Ápoltnak tartom magam, simán kijövök 5ezerből havonta...

- Nem festem a hajam, van annak színe magától is, miért tegyem tönkre? Nálam ez nem az ápoltságba tartozik eleve.

- Fodrászhoz pár évente járok, amúgy levágom magamnak otthon.

- Sportra néha, 1-2 évente költök, ha kell új cipő, pulcsi vagy valami hozzá. Az erdő ingyen van, jókat lehet túrázni vagy futni, az otthoni torna szintén ingyen van. Ok, nem leszek sose úgy kigyúrva, mint a kondisok, de nem is vágyok rá.

- Mi a búbánatos megmikrózott lótúóért kellene HETENTE új ruhát venni? Ezzel halál komolyan pszichológushoz mennék, kényszeresnek tűnik.

- Kozmetikumok/smink: teljesen jó natúrkozmetikumokat lehet venni jó áron, nekem igazából csak a samponom drága, de cserébe egy évig legalább elég (és csak az vált be a hajamra), szóval végül az se olyan húzós.

- Szabadidős programok: na igen, erre én is egy csomót költöttem, mielőtt lett ebook olvasóm, a könyvek nagyon drágák lettek. De azóta alig megy el ilyenre pénz, néha szoktunk menni moziba vagy színházba, kiállításra, de előbbiek nem olyan gyakoriak, utóbbi pedig legtöbbször ingyenes nekem. :D Általában inkább csak a természetben vagyunk, kirándulunk, ez kb 0 ft.

- Hétköznap délelőttönként dolgozok, így megspórolom a kávézóban iszcsikézés árát. :D

Elég sokan észrevesznek, mondjuk rajongótáborom nincs, aminek határozottan örülök.

Amit írsz, az luxus, bőven nem az átlag, és a pasik többségének ezekre semmi szüksége.

2019. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Az élelmiszert miért számoljátok bele?


Érdekes, a másik kérdésben a többség sokkalta a 10 ezret, mert hogy 2-3 ezerből ki lehet jönni, most meg kevés az 5000Ft.

2019. máj. 14. 12:52
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#8

Én ugyan nem számoltam bele a kaját, de gondolom két okból:

- a jó külsőnek (jelen esetben értsd: fitt, jól karbantartott alak) az alapja az étkezés, és a minőségi kaja drága

- te írtad, hogy a csaj ezen túl elszór még egy csomót étteremre

2019. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagy kamu.

Költekezős, magamra adó nő vagyok.

Kb. 150- 200 000 ft-ot költöttem az utóbbi 6-8 hónapban kozmetikumokra és ruhákra is. De olyan nincs, hogy havi rendszerességgel 50-60 ezer elmegy a külsejére valakinek, vagy ha igen, akkor rengeteg felesleges dolgot vesz.

Mégis miért kellene HETENTE ruhát venni?

Miért lenne valaki attól átlagos és észrevétlen, mert nem jár havonta fodrászhoz és otthon festi a haját? Hosszú hajam van, nem törik, elég évi 1-2x menni fodrászhoz, és gesztenyebarnára festem, ami itthon is lazán kivitelezhető.

Kondibérlet sem muszáj, én 3-4 havi kondibérlet árából halmoztam fel az elmúlt 2 évben annyi súlyt, hogy simán tudok itthon edzeni, és simán van olyan, vagy akár jobb alakom, mint a linkelt lányoknak.

Szóval nem, nem kerül rendszeresen egy szép, igényes, kifogástalan ruhatárú lány szépítkezése ennyibe. Ráadásul teljesen változó, hogy mikor épp mit kell venni, mire van szükség. Van olyan, hogy a sampont meg ilyeneket leszámítva 0 ft-ra jön ki egy hónap.

2019. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!