Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi azt néhány férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt néhány férfi, hogy egy nő társaságától jobb élete lesz?

Figyelt kérdés
Sok, az életben sikertelen férfi szeretne társat találni. Nem értem, miért. Mi lenne abban a jó, hogy egy nőt is beleránt siralmas életébe, amiben neki sincs semmi öröme. Hiszen a nő sem tudná jól érezni magát egy olyan ember mellett, aki mindig aggódik valami miatt, soha semmi sikere. Arról nem is beszélve, hogy pénz nélkül amúgy is nehézkes egy kapcsolatot fenntartani.
2016. okt. 22. 21:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem tudom, de szerintem mindenkinek jobb élete lenne ha lenne egy párja aki szereti és akire számíthat, persze kölcsönösen. Persze eltekintve attól, amit te próbáltál kifejteni. Mert ez "Mi lenne abban a jó, hogy egy nőt is beleránt siralmas életébe, amiben neki sincs semmi öröme." nem mondható egy jó kapcsolat alapjának.
2016. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
32%
Tipikus pénzéhes r.i.banc vagy,szerintem dollárjel volt a jeled az oviba-)
2016. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
Kösz, sokkal jobban érzem magam! Akkor most kössem fel magam, vagy rohadjak meg egyedül, mert nem vagyok sikerdíjas?
2016. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Én most úgy érzem, hogy semmi értelme az életnek. Ha lenne valakivel akivel meg tudnám beszélni a mindennapos dolgokat és mellettem lenne, sokkal könnyebb lenne. Arra is gondoltam elmegyek pszichológushoz, de én ilyenért nem fogok fizetni. 22/F
2016. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert tényleg jobb lesz életük tőle, legalábbis egy ideig. Olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy "miért hiszi azt néhány hajléktalan koldus, hogy egy falat kenyértől jobb élete lesz". Ideiglenes feltöltődést ad az ő szánalmas életének, az más kérdés, hogy ez nem megoldás. A valódi értelmet mindenkinek saját magában kell megtalálnia, nem várhatja ,hogy majd valaki más oldja meg helyette. Így hát ezeknek a férfiaknak is előbb magukat kell rendbe tenniük, mert egy nő max ideig-óráig fogja enyhíteni a problémáikat, egyik rossz kapcsolatból a másikba sodódnak de ugyanott tartanak, ahol előtte. Viszont ha sikerül valahogy összeszedni magukat, amihez iszonyú sok erő és kitartás kell és már tisztában vannak a saját értékrendjükkel, egy egészséges önképpel rendelkeznek, akkor talán megtalálják A NŐT ,akiért tényleg érdemes élni, aki mellett akár örökre jobb életük lesz.
2016. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem az minden vágyam, hogy megtaláljam a hozzám illő nőt, aki tud értékelni, és feltétel nélkül szeretni. Az IQ mellett az érzelmi intelligencia is nagyon fontos szerepet játszik az életemben, amiből neked egy csepp sem jutott.

Nem érdekel sem a pénz, sem a karrier, sem a háborúzás, versengés, mások földbe döngölése. A te szemedben érthetetlen dolgokra vágyom, ami számomra, és az emberiség számára nagyon fontos lenne.

Felfedezni az ismeretlent, maradandót alkotni, és nagyon szeretni valakit őszintén. Ez a három dolog, amiért még élek. Rövid az élet ahhoz, hogy önző célokra fordítsuk ezt a kis időt, amit itt töltünk.

Tehát három lényeges célból, egy, amit te annyira semmibe nézel, végig itt van a fejemben, mert nekem ez nagyon fontos, és tuti, hogy nem csak én vagyok így ezzel.

2016. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

Élő példája vagy az ostoba tyúkoknak! :D


"Arról nem is beszélve, hogy pénz nélkül amúgy is nehézkes egy kapcsolatot fenntartani."


És még el is ismereted, hogy egyenes arányban méritek az embert az anyagiakkal.

2016. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én nőként ezt a pénz dolgot úgy értettem, hogy nem fogok eltartani valakit, aki csak otthon fetreng depisen. Gondolom, a férfiaknak sem tennék ezt szívesen.
2016. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Miért gondolod nőként, hogy ha siralmas életed van, pénz nélkül vagy, semmi örömöd, és mindig aggódsz valami miatt, akkor olyan párt érdemelsz, aki kiránt a szánalmas sorsodból, és az ő hátán megoldhatod a problémáid?
2016. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk én sem értem, miért vannak a pasik kiemelve, mikor ez egy rossz emberi szokás. Gondolom, a sok vergődös kérdésből indult ki.
2016. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!