Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lemondanál a párodért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondanál a párodért a szexuális vágyaidról? Olyanokról amelyek csak téged vonzanak, de a hagyományos szex teljesen rendben lenne köztetek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Mondanám, hogy igen, de sajnos nem tudnék mindenről lemondani, ez van..
2019. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Volt már rá példa, részemről működött is volna, csak a hagyományos is csúnyán elmaradozott, amit nem lehetett megbeszélni sem, így végül a lányról mondtam le.

32/f

2019. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen letudnék ha igazán szeretem.

Ennyire durva vágyak lennének?

N

2019. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Igen, megtettem, nem bánom.
2019. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Különösebb, durva vágyaim nem voltak. A párommal össze szedtük azokat, amit mindketten szeretünk, örömmel csinálunk.
2019. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ...

Ha az a bizonyos vágyam hogy legyen orgazmusom (vagy ilyen vagy olyan) arról nem.

Ha az lenne a vagyam (nincs semmi ilyesmi csak elmeleti szinten) hogy valami szado dolgot vagy hasonlóan durvat csinaljunk arról lemondanek.

De ezt meg könnyű úgy mondani hogy abszolút nem érdekel.

2019. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Így em-úgy sem közeledik felém senki sem, így nem mondanék le róla. (F)
2019. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én megtettem, de hidd el, hosszútávon ez semmi jóra nem vezet. Bár el lehet nyomni magadban egy ideig, de előbb vagy utóbb úgyis előjön majd, ami egyenes út a folyamatos feszültséghez, a megcsaláshoz vagy a kapcsolat végéhez.

Jobban jársz, ha most szakítasz, minthogy hosszú éveken át felépített kapcsolat, esetleg család menjen tönkre majd egyszer.

2019. máj. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerencsére nincs ilyen nálunk

sosem voltak ilyen huu de nagy fétiseim amik meg vannak azok bele tartoznak az alap szexbe

2019. máj. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

de ha valakinek durva fétise van akkor nos az az ő hibája mivel az egy mentális betegség már! az megint más ha néha néha kiváncsiságból meg a változatosságból de az ha csak arra tudsz elélvezni az baj! le kell küzdened ez nem azt jelenti hogy elnyomod magadban hanem leküzdöd! mert


1 csak emiatt fog tönkre menni ez a kapcsolat de minden más vele szuper!


2 ritka az olyan ember aki szintén olyan fétise van


3 nem biztos hogy ezzel az emberel a fétises szexen kivül más működik! akkor meg a mindennapok lesznek gyötrelmesek...

2019. máj. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!