Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet teljes élete valakinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet teljes élete valakinek, ha nem alapít családot és nem lehet párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Igazából tapasztalat és vélemények érdekelnének.. Mivel, ha belegondolok, hogy 30-40 évesen azért már a legtöbb embernek ezek vannak és hiába barátok és munkahely és ilyen olyan programok ide vagy oda az otthoni dolog olyan üresnek hatna szerintem.. Rossz érzés, ha nem vár otthon senki, nyilván egy ideig még jó is lehet az egyedüllét, de egy idő után szerintem fájdalmas.
2019. máj. 14. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Az életed akkor teljes, ha a korodnak megfelelő normákat trendeket eléred az életedben. Azaz minden életszakasz szintjét "kiélvezed". Gyerekként játszol boldog vagy harmonikus családban felnősz rosszalkodsz. Felnőttként ingatlanhoz jutsz esetleg járműhöz párt keresel és találsz. Gyermeket vállaltok, nevelitek szembenéztek a nehézségeivel, felnevelitek, öreg korotokra pedig nagyszülők lesztek. Az élet szakaszai ezek röviden normálisan. Ha valamelyik hiányzik ezekből onnantól az életed sosem lesz egész. Ha nem lesz gyereked nem fogod élvezni a nagyszülőség mivoltát és stb és stb
2019. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Lehet . Ha boldog az otthonában , vannak rokonai esetleg , hobbija , nagyon kellemesen tud élni . Sok penzt tud spórolni . Pihen.

De ezt nehez elhinni , ha mások mondják hogy igy nem jó.

De az ember mindig kell tudja , hogy NEKI mi a jó és mit BIR vállalni , ne érdekelje mások mit mondanak . De ehhez nagyon sok ész és erö kell . Az emberek mindig fennakadnak mindenen , nem szabad nekik élni

2019. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az ember csak azt nélkülözi amiről tudja hogy hiányát szenvedi.

Nekem sosem volt nagy családom, tehát nem tudom milyen lehet, nem is hiányzik, a nyugalmat többre tartom, mint a zsivajt. De ezek mind egyéni preferenciák, tisztelem mások álláspontját.

2019. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mindennek két oldala van. Előnye, hátránya is. Amilyen a polaritásod, aszerint fogsz látni. Ha neked teher egyedül lenni, élni, akkor tegyél ellene. Van valami olyasmi, ha egy ember panaszkodik, de semmitbnem tesz a változásert, akkor még nem elég rossz neki.

Nézd a jó oldalát, nincs nyűg, felesleges cirkusz, sok pénzt gyűjthetsz, nem kell azon agyalnod, hogy kivel, mikor, mit művel, nem osztja be az idődet, nem korlátoz, nem szól bele, hogy mit csinálj stb.

2019. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én például kulföldre hazasodtam , es estenkent nezem irigykedve a Facebookon az otthon maradottakat , akik szuleik mellett szeretetben élnek , regi baratokkal , munkaval amit szeretnek , NYUGALOMBAN.

Csendes megnyugvas van az arcukon . A kihivasok es valasztasi lehetösegek csak stresszt jelentenek sokszor A gyerekvállalással az ember eltávolodhat önmagától , rengeteg áldozat .

2019. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Na, akkor írj le 5 okot, hogy miért nem "lehet" párkapcsolatod?


- Sitten vagy?

- Mind a 4 végtagod amputált?

- Egyedül élsz egy szigeten, és nem szabad eljönnöd?

- ...

2019. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

- Ronda vagy?


- Csóró vagy?



Kiegészítettem, hogy meglegyen az 5 :D

2019. máj. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, ocsmány vagyok.
2019. máj. 14. 23:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha elégedetlen vagy a külsőddel, akkor miért nem plasztikáztatsz? Egy-két célzott műtét, és teljesen előnyére változik a külsőd.
2019. máj. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sport? Kozmetika? Fogászat? Fodrász? Szakál? Műtét?
2019. máj. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!