Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miert csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miert csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Szinte egész nap irkál ha dolgozik ha nem és amikor nem vagyok elérhető egy órája akkor meg hivogat hogy mi van,nem voltam fent.Számon kér.

Amikor meg ott vagyok akkor nem is foglalkozik velem.


2019. máj. 16. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Mert nem szeret, hanem csak birtokol. Ha lenne egy kis eszed nem lennél ebben a kapcsolatban.
2019. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Béla. A Király. ***** válasza:
100%
Az ilyentől menekülj, ez csak rosszabb lesz. Jön majd a féltékenykedés, meg a számonkérés.
2019. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a többiek írják. Birtoklási mániája van, nem az érdekli mi van veled, csak hogy nehogy mással legyél. Minél előbb ejted annál jobb. 29/F
2019. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiányos a társad. Mivel mindenki magából indul ki, s úgy gondolja ha nem vagy elérhető, akkor te félrelépsz, mert nem akarod őt igazán. Nem bízik magában, közvetetten benned.
2019. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!