Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szeretkezik velem, lassan összetörök. Van még remény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal több, mint egy éve vagyunk együtt. Egy dolgot kivéve minden valami hihetetlenül szuper. Ez pedig a szeretkezés. Mármint az is nagyon jó, csak kevés. Van, hogy hetekig nem is közeledik felém úgy, ha én közelednék, akkor visszautasít. Lassan már odáig jutok, hogy ha meglátom magamat hiányos öltözetben, a sírás kerülhet, vagy hogy egyáltalán mi a fenének csinosítom ki magamat, teljesen felesleges. Kis időn belül fel fog őrölni. Elvileg nincs a testemmel gond, azt mondja vonzónak talál, sőt gyakran dicsér, a barátai is, de ezt mégsem érzem. Nagyon szeretem, de már sokszor sírásban török ki emiatt. Még csak a húszas éveinben járunk. Mit tegyek, hogy jó legyen? Más ember nem opció, képtelen lennék rá. Nem is a kielégülés hiánya zavar, hanem a vele járó lelki háttér. Van erre megoldás?


A válaszokat előre is köszönöm szépen!



2019. máj. 17. 06:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
43%

"Más ember nem opció"


Akkor jó összetörést.



Vagy vegyél egy vibrit.

2019. máj. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
Beszélj vele róla. Ha nincs változás, szakíts.
2019. máj. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
24%
Meg vagy unva, ennyi.
2019. máj. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem jó a szex, akkor nem jó semmi.

Lehet hogy durván fog érinteni, de tényleg megunt és nem izgatod fel.

Ennyi. Majd kapod itt a tanácsokat, hogy ezt vedd fel meg azt, meg hogy vedd a szádba, hogy mássz rá...

De kalap szart sem fog érni.

Keress olyat aki nem ilyen impotens gyökér.

2019. máj. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

:(


Beszéltél már vele erről? Finoman járd körbe a témát, kíváncsi vagyok mit mond(ott) neked!

2019. máj. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele. Volt hogy visszautasítás után sírásban törtem ki. Kérdeztem, hogy megunt-e, vagy rosszul csinálok valamit, vagy nem tetszem neki, már mindent kérdeztem, mindenre az a válasz hogy nem velem van a probléma. Csinos vagyok stb. Csak egyszerűen van, hogy például stresszes helyzet után nem igényli úgy meg ilyenek. Ha szökőévente szeretkeztünk, az nagyon jó. Mind a ketten elmegyünk, csak nekem egyszerűen havi egy alkalom (jobb esetben) nem elég.
2019. máj. 17. 07:08
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

6: Stresszes életmód is eléggé le tudja nyomni az igényeket, ez tény...

Nincs alul-működő pajzsmirigye a párodnak? Sajnos nekem az előző barátnőm gyógyszert szedett rá, hát eléggé mások voltak az igényeink sajnos, megértelek. :(

2019. máj. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%
Volt olyan idöszakotok amikor elégedett voltál a teljesitményével?
2019. máj. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%

Megunt.Ha meg rákérdezel persze azt mondja csinos vagy,jó tested van, nem veled van a baj.Persze vele,mert mégsem tart már kívânatosnak annak ellenére,hogy lehet mások döglenének a tested után.De számára nem az.Persze ezt a részt már nem fogja az arcodba vágni.Csak azért nem.szakìtott még veled,mert amùgy olyan kedves lány vagy.


Amùgy sem értem,hogyan lehetne minden szuper a kapcsoatban,csak a szex nagyon nem jó.Ha szex nincs hogyan mondhatod,hogy minden csodás amùgy?

2019. máj. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%
Tipikus kamu szöveg hogy meg ne bántson de közben már megunt. Szakíts vele. Elég gáz az hogy húszon évesen egy pasinak nem áll fel a barátnőjére.
2019. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!