Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehetek jobban? Elmarad az 04.13-ai esküvőnk és a 03.26-ai beültetés, holott éveket vártunk. Mióta összetört az álmom, mindent elhagyok. Bekattanok? Össze tört egy álom, amit lehet egyedül álmodtam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek hogyan lehetek jobban?

Szitu:

2019.04.13-án lett volna az esküvőnk.

2019.03.26-án ültették volna be a Babyt az elzáródásom miatt.


Március elsején kaptam egy, majd 9-én még egy nagy pofont páromtól és vasárnap mondtam neki, hogy át kellene gondoljuk ezt az egészet, mert pont most nem szabadott volna megütnie. Másodszorra nagyon féltem tőle, mint még soha. Úgy ki kelt magából, mintha nem is Ő lett volna. :-(


Vasárnap reggel azzal kezdte, hogy bemegy a rendőrségre és feljelenti magát. Én meg mondtam, hogy az esküvőt esetleg egy hónappal elcsúsztathatjuk. Ő meg erre szünetet kért egy hetet. Aztán amikor haza ért (350 km-rel odébb) közöltem vele, hogy jól vagyok. Erre ő, akkor ő vissza sem jön, ha így jobb, akkor legyen 1 hónap szünet. Addig mindenki átgondolhat mindent, mert ez nagy elhatározás. Akkor bele egyeztem, de tényleg jobb volt, de ma totál szét vagyok törve.


Ezek természetes dolgok? :

Márciusban mindent elhagytam. Pénztárcám, összes iratom, bank kártyám, amit shoppingoltam és folyamatosan mindent. Alig tudom mit hová teszek. A fejem minden nap fáj. Nagyon éhes vagyok, de nem tudok enni. Úgy érzem, hogy megőrülök.


Nagyon bele fáradtam az életbe és attól félek bekattanok.


Össze tört egy álom, amit lehet egyedül álmodtam meg?

Annyira jó lenne, ha elnyelne a föld, ha már ennyire...


Véleményetek???



2019. márc. 12. 19:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Tudok megoldást.
2019. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%

Minden sínen, minden happy és egyik nap hökig a harmóniában leakaszt neked egy jó nagy pofont, aztán még egyet ugye ? Miért ütött meg ?

32/f

2019. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

A harmóniát valószínű csak én láttam harmóniának. Ő nagyon ritkán beszélt telente, téli depije szokott lenni.

Első alkalommal arról volt szó, hogy elkéstünk valahonnan és ő azt mondta ott, hogy az én hanyagságom miatt történt. Aztán Ő lett ideges. Soha semmi komoly vitánk nem volt.

2019. márc. 12. 19:49
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért ütött meg?

Szerintem keress fel egy pszichológust. Segíteni fog rajtad. Esetleg az ingyenes lelkisegély vonalat is hívhatod.

2019. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy üveg bort idd meg, sird ki magad, és honaptól szedd összemagad. Nehogy vissza fogadd, mert nagyon nagyon sok pofont fogsz még kapni.

Tapasztalat.


Egy jelentéktelen szar ember miatt ne tedd magad tönkre.


És örülj, hogy most derült ki és nem esküvő után gyerekkel a nyakatokon.

2019. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%

Miért sumákolsz kérdező ? Névtelen vagy.

32/f

2019. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%

Mert elkestetek ezért megvert ?

Nem hiszem , kérem a helyes választ

2019. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
49%
Kamu szaga van. Ha már esküvőt és gyereket terveztetek, akkor már egy pár éve ismeritek egymást, tudtad milyen ő. De pont az esküvő előtt pofoz fel? Szóval mi ez most? Kamu vagy hazudsz valamiről? Ez egy anonim oldal, ha bajod van, akkor írd már le úgy ahogy van, ha meg unatkozol, akkor keress más hobbit. De ennek így semmi értelme.
2019. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatjuk itt mindannyian a véleményünket hogy vissza ne fogadd azt aki csak egyszer is kezet emel rád. De az írásod alapján úgyis olyan hülye vagy hogy visszafogadod.
2019. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem mindenkinek jobb, ha két mentálisan beteg nem szaporodik.
2019. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!