Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rendben van ez igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rendben van ez igy?

Figyelt kérdés
A pasim folyton ellenőrizget ha nem vagyok vele.Minfig irkál ha nem válaszolok akkor hivogat.Este meg a tudtom nélkül átnézi a telóm kivel mit beszéltem.Másnap meg szóvá teszi.
2019. máj. 17. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted? Nem igaz, hogy ennyire buta vagy, hogy nem tudod magadtól, hogy a párod betegesen féltékeny, mániákusan ellenőrizgető. Miért vagy még mindig vele?
2019. máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rossz hírem, a párod megcsal, legalább is gondolatban biztos!

A féltékenység a párkapcsolatra vetített önkép, az az össze vissza félre dugna vagy dug is, flörtöl másokkal figyelmen kívül hagyva, hogy van-e párja az illetőnek vagy nincs.

Amikor szóvá teszi még egyszer, elkéred a telefonját, hogy most te fogod megnézi az övét!

Ne csodálkozz ha nem fogja odadni.

Szépen elmondod neki, hogy ez volt az utolsó, hogy belenézett, különben viszlát, mehet azokhoz a csajokhoz akikkel flörtöl!

És szépen zárd le a telefonodat, hogy ne tudja kinyitni.

2019. máj. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg hogy adtal e ra okot hogy ilyen betegesen feltekeny legyen.ha nem tortent semmi olyan koztetek akkor nem,nem normalis az ilyen szintu ellenorzes.

Ha meg tortent is es elveszett ennyire a bizalom,nincs is ertelme mar a kapcsolatnak.

2019. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akár adtál, akár nem adtál okot a féltékenykedésére, a bizalma rettenetesen nehezen lesz visszaállítható. Gondold át, hogy meddig bírod még így vele, illetve megváltozik-e a bizalmatlansága irántad.

F.

2019. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már elküldtem volna a páromat melegebb éghajlatra ha ezt tenné.


Csak egyszer beszélném meg ezt vele, és csak egyszer szólnék emiatt neki, és ha nem értené meg és folytatná akkor otthagynám.

27/N

2019. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs rendben, ha ennyi bizalom nincs a kapcsolatban, akkor mi lesz később?
2019. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked nyilván rendben van, ha még szakítottál ezzel a nyomorult elmebeteggel. Nekem nem lenne rendben, a második ilyennél kivágtam volna, de veled ellentétben nem vagyok egy ostoba lábtörlő.
2019. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!