Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs tekintettel arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs tekintettel arra, hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Harmadik napja lázas vagyok, lázcsillapítón élek, mert csak úgy tudok bármit is csinálni egyáltalán.

Semmit nem aludtam, mindenem fáj.

Tegnap kitakarítottam a konyhát, megvásároltam. Ma megint mehetek vásárolni, mert nem bírtam el egyszerre mindent.

Illetve a párom még kitalálta, hozzak ezt-azt egy sokkal messzebbi boltból is, nem igaz, hogy nem lehet ennyire megkérni.

Megmondtam, örülök, hogy élek, ha szeretné, megrendelem házhoz, hétfőre itt lesz, vagy holnap elmegyünk együtt.

Én nem tudom, mi az, vagy milyen kell pontosan, nem ismerem a boltot, nem akarok az eladóval értetlenkedni ilyen kómás állapotban, örülök, ha hazacipelem a bevásárlást.

Mondtam, elmehetnénk együtt holnap érte, mind ketten otthon vagyunk. Ma már nem akar, mert 17re ér haza.

De holnap sem akar, mert holnap valami játék miatt, amit a haverokkal játszanak, nem mozdulhat el a gép elől.


Nekem meg meg kell vásárolni, meg kell főzni, nem akarok még ezzel is kínlódni lázasan.


Valóban olyan, mintha csak kifogásokat keresnék?


2019. máj. 17. 12:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Undorító egy "ember" a barátod....Én a helyedben kiraknám, mint macskát szarni.
2019. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem az alap házimunkát meg lehet csinálni betegen de a plusz kívánsága szemétség.
2019. máj. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a boltot a fenébe.


Bújj be szépen az ágyadba, húzd magadra a takarót, és ha követeli a vacsit akkor vágd hozzá valamelyik futárszolgálat szórólapját. Oldja meg.

2019. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A párod már nem szeret,csak veled van..A betegséged most konkrétan rávilágit ,hogy nem számithatsz rá a betegségben,bajban. Ezen el kellene gondolkodnod,jobbat érdemelsz!
2019. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan dolog amiben csak betegség esetén kell segíteni. A háztartás KÉT ember dolga és a közös életért KÖZÖSEN kell felelősséget vállalni. Nem lennék együt olyannal, aki semmit nem segít a háztartásban akár beteg vagyok akár nem.
2019. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Párod? Te tévedésben vagy!!!! Max. toszogato hajcsárod! Ez kell neked?
2019. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Akarmilyen pontozast kapok leirom neked a mai szitut nalunk, hogy kepbe kerulj van e ertelme a paroddal maradni amennyiben ilyen tusko.

Beteg vagyok, ahogy te is. En ket gyerekkel vagyok gyed-en, a ferjem termeszetesen ma is elment dologzni. Mivel en nem zuhanhatok agyba mert itt az ikrek, ugy dontottem, kiganyolom a lakast a-tol z-ig. Erre a ferjem mit mondott mikor telefonon beszeltunk? "Na ezert merges vagyok, megcsinaltam volna hetvegen, beteg vagy, ha alszanak a gyerekek, pihenj inkabb te is le."

Na ez a ket ferfi kozti kulonbseg. Remelem latod, hogy nem muszaj vele maradnom, rengeteg ilyen - szingli- ferfi van mint a ferjem. Csak meg kell talalni. Van egy csomo odaado, figyelmes pali. Miert egy bunko mellett horgonyoztal le? Az ekezet nelkulisegert bocsi, epp sietek mert takaritok, csak egy kaveszunetet engedtem meg magamnak. En azt ajanlom merlegelj.

Ja, meg valami. Igaz nalunk gyerekek vannak es imadja oket, de elmehetne hetvegen ahova csak akar, neha en rugdosom hogy menjen kikapcsolodni. Ehelyett ma mar azt tervezi miket jatszunk majd es hova megy a csalad a hetvegen.

2019. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően egyet értek azzal, hogy egy barom a pasi, ha a másik beteg, nem adunk neki még plusz feladatokat, és főként nem csesszük le, ha nem vállalja be.

De ha te meg betegen elmész vásárolni, annyit, hogy kétszer kell fordulnod (tehát nem a sarki kisboltba szaladtál le egy tejért), meg főzöl, meg még ki tudja mit, miből kellene gondolnia a srácnak, hogy még egy bolt nem fér bele?

2019. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 lilla64 ***** válasza:
100%

Na ,megvan a véleményem a párodról.

Hagyd a fenébe a vásárlást és a főzést,bújjál ágyba és kúráld magad,mert még betegebb leszel.A párod meg főzzön ha enni akar.

Jobbulást!

2019. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Na és? Megcsinálod, nem? Úgy ugrasz, ahogy fütyül. Mi a bajod most akkor?

Velem pl. ezt egyszer játszaná el, pakolhatná a cuccát, nekem ilyen aljadék ember nem kéne. De mivel neked kell, akkor mit sírsz itt? Nem értem a nőket néha, nőként.

2019. máj. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!