Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnya fiú és szép lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiú és szép lány szerelme probléma? Van más is ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Már a kapcsolat eleje óta bárhova mentünk tátott szájjal néztek mindenhol minket akkor még csak összenéztünk és nevettünk kivéve mikor odajött egy férfi és mondta neki, hogy nem szeretem csak a pénze kell nekem, tudta a párom, hogy nem igaz, de majdnem elbőgte magát :'( én meg nem tudtam hogy mit csináljak. Azóta már eltelt 5,5 év és a tesóm is mindig mondja, hogy én a pénze miatt vagyok vele a vőlegényemnek meg csak szexre kellek. Múltkor elmentünk munkahelyére játszani és látványosan megbámultak munkatársai eléggé zavarba jöttem.Mit lehet tenni?
2019. máj. 18. 01:55
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom eldönteni, hogy ez most önfényezés, hogy jaj de szép vagy, vagy komoly kérdés..

Ha komoly, akkor semmit. Te tudod miért vagy vele, ő is tudja. Nagyon sokan azt hiszik, hogy a külső a minden. Ha ilyen megjegyzést tesznek, például a párod jelenlétében, akkor kezdd el sorolni, hogy miért is vagy vele. Nem azért mert magyarázattal tartozol bárkinek is, hanem hogy ő jól érezze magát. Amúgy meg nem te vagy az egyetlen nő akit megbámulnak, gondolom a szépséged okán már amúgyis hozzászoktál, de ez ellen nem nagyon lehet mit tenni.

2019. máj. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lilla64 ***** válasza:
100%

Ha ti jól megvagytok miért foglalkoztok más véleményével?

Csunya fiút is lehet szeretni,nem minden a külsőn múlik.

Hagyjátok a huhogókat,éljétek az életeteket.

Minden jót!

2019. máj. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
63%
Nagyon nehezen hihető.
2019. máj. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Haha, mintha csak az én sztorim lenne. Első pasi gazdag, kövér, de nagyon bírtam, sosem költött rám, mindent feleztünk..


Második pasi igazi informatikus, halál szerelmes voltam, odajöttek idegen emberek, hogy becsüljön meg, mert még egy ilyen csaja nem

lesz.. ő dobott:)


Ne foglalkozzatok a rosszakarókkal, ha nem vagytok szépek vagy gazdagok, akkor is lenne, aki mindenfélét kitalálna.


Uncsitesóm csóró, nem helyes, mégis az terjed, hogy a barátnője csak a farka méretét szereti benne 5 éve.

2019. máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Vagy valóban a pénze miatt vagy vele, vagy az egész sztori kitaláció.
2019. máj. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogyan alakult ki ez a kapcsolat, hogy ismerkedtetek meg?
2019. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat beszélgettünk, közös témák, közös vélemény, aztán már megse tudtunk egymás nélkül lenni
2019. máj. 19. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!