Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok dönteni hogy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni hogy meg bocsájtsak vagy ne?

Figyelt kérdés

1 évig voltunk együtt a párommal.

Ez idő alatt ő : - amikor elmondtam neki, hogy megerőszakoltak rá pár napra azt mondta hogy szeretné ha meg történne a dolog (addig azt hitte hogy szűz vagyok)

-6 hónapig nem engedte hogy náluk aludjak, mert azt mondta nem bírná ki hogy úgy kell velem aludnia hogy nem történne meg a dolog

-sokszor szinte egész nap gépezett és nem szólt hozzám, vagy ha abba hagyta akkor telefonozott

-nekem nincs hüvelyi orgazmusom, és szex után nem ajánlotta fel higy kézzel be fejezi (önzőnek tartom emiatt)

-akármilyen munkát ajánlottam neki, neki nem tetszett, pedig már 2x lett általam munkája de amibe jobban kelett dologzni az nem tetszett neki

-nem akar elkoltozni vidékről, pedig nekem és neki sincs itt jövője, rosszabnal rosszabb munkákat vállalunk pedig mindkettonknek van jó végzettsége

-sokszor amikor elmondtam neki hogy depressziós vagyok közönnyel kezelte és rá vágta hogy majd elmúlik... Ő közben amikor ott voltam kint viháncolt, én nem azt szerettem volna hogy ő is az legyen de ajánlott volna fel egy két dolgot hogy elmegyunk sétálni vagy nézünk egy vicces filmet soha sem mondott..

-a hugara sokkal jobban hallgatat mint rám pedig legtöbbször nekem van igazam de ő ezt mindig elfelejt vagy nem értem miért csinálja...

-amikor szakítottam vele és az utolsó együtt eltolott 40 percunkben ő ki ment a kutyájahoz, őszintén meg mondva ez adta meg a végső döntést


Amik mellette szólnak:

-megismertete hogy meg változik

-ha meg ölel mindig meg nyugszom a karjaiba

-sose találnék meg egy ilyen embert akibe ennyire meg bízok, hogy a legféltetebb titkai is elmondom neki

-ő az első barátom, és nagyon szerettem még ezek után is folyamatossan hiányzik de aztán elmúlik mert még mindig haragszom rá.


A kapcsolatunk alatt sokszor amikor elhanyagolt arra gondoltam hogy milyen lehet mással.

De én annyira nehezen ismerkedem, és annyira nincs kedvem megint bele kezdeni őt is a kapcsolatunk előtt 3 éve ismerem csak úgy mertem bele vágni... Nem régen azt írta hogy ő is kezd kiábrándulni a kapcsolatunkbol azért mert szakítottam.. Pedig neki észhez kelett volna térni nem kiábrándulni :(


Lényegében néha lehetetlennek érzem azt hogy vissza jön a kedvem ahoz hogy megint bele kezdjek néha pedig nagyon fáj hogy vége és újra kezdeném.

Valaki segítsen és adjon valami tanácsot hogy jobb lesz e valaha.

20/L ő 22/F



2019. febr. 11. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lesz: mással. Ezt felesleges erőltetni. Olvasd magad vissza.
2019. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennél jobb a magány..
2019. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Már eldöntötted. Ha vele akarnál maradni, akkor ez nem lenne kérdés.
2019. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagy még lesz vagy 2 ilyen kapcsolatod mire megtalálod az igazit. Nem kell egyből azt hinni hogy sosem bízol majd ennyire másba mert de fogsz hiszen még fiatal vagy. Ezt a pasit meg felejtsd el.
2019. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Költözz olyan helyre, ahol tisztességes munkát kaphatsz!

Nyerd vissza az önbecsülésed!

Azért mert megerőszakoltak, te ugyanolyan nő vagy mint a többi pár millió, csak peched volt. Ha tudsz nyelveket, akár külföldre is elmehetnék egy kicsit kikapcsolódni.

Kerüld az fatengelyesagyú férfiakat. Ne higgy el mindent amit mondanak. És boldog leszel hamarosan!

Vissza se nézz!

Kérdezz bátran privátban ha akad kérdésed még.

2019. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nagyon nehéz mert ő sokat jelentett nekem.

Alapjában véve nem volt olyan rossz ő csak néha ezeket tette és tőle nagyon rosszul esett mert szerettem. Mindenért bocsánatot kért de aztán megint meg tette.

És most abban reménykedem hogy látja hogy már tényleg elveszitett akkor meg változik.

2019. febr. 11. 20:32
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Te tudod mennyire van szukseged ra. Uj helyen uj emberek is lesznek. Lehet ismerkedni. Az Oszinteseg a kapcsolatotok mellett szol. Szerintem probalj meg beszelni vele, hogy a jovotokrol mik a tervei. Mert azzal kell foglalkozni. Ha benne van, hogy tegyen a kozos celjaitokert, akkor probaljatok meg folytatni. Kulonben...
2019. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a csávó szörnyen tuskó és nulla érzelmi intelligenciával rendelkezik. Jobb nélküle.


30N

2019. febr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Karena26 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Azok alapján, amiket felhoztál a kapcsolatotok ellen, sajnos azt kell, hogy mondjam: ez a pasi sosem szeretett téged, sosem voltál fontos neki, sosem számolt veled, pláne nem hosszú távon, csak szívtelenül kihasználta a sebezhetőségedet - ennyi erővel bárki lehetett volna vele helyetted. :(

Azok alapján, amiket pedig felhoztál a kapcsolatotok mellett, egyértelműen látszik, hogy ezek a minimális szintű pozitívumok bárkivel lehetnének.

De akkor miért voltál vele egyáltalán? Mert amiatt, ami történt veled, traumatizálódtál, megreccsentél lelkileg, bele rögzültél egy olyan pozícióba, hogy téged bántanak, de ez van, el kell viselni. De ez nem helyes így!!! Igenis érsz annyit, mint bárki más, jogod van élni, és boldognak lenni, és jogod van ahhoz, hogy valaki olyannal élj, aki igazán szeret, megbecsül, aki gyengéd és figyelmes veled, akinek a szemében érték vagy - mert valójában az is vagy(!!!), csak a történtek miatt úgy érzed, nem vagy értékes, te jobbra nem számíthatsz, pedig de!!! Neked is jár egy szerető féri, aki igazi biztonságot nyújt neked, minden területen!!!

Ha nem tudsz mindennel tiszta szívből egyet érteni, amit leírtam, kérlek keress fel egy pszichológust! Nekik az a munkájuk, hogy segítsenek, neked is fognak!

Legyen nagyon boldog életed (az exed nélkül)!

2019. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok benned a tüske. Szerintem kezdj új életet!
2019. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!