Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csókoloztam egy fiúval a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókoloztam egy fiúval a buliban, csak szerintem nincs értelme elmondani barátomnak és nem nagy dolog?

Figyelt kérdés
Csak bulizni voltunk barátnőimmel, és egy közös ismerősünkkel táncoltam és aztán elcsattant egy csók,vagyis smároltunk meg fogdosott, de nem történt több mert nem akartam. Ilyet érdemes elmondanom? Vagyis nem akarom ilyen miatt szakitsunk, meg most kozos nyaralas is tervben van.
2019. máj. 18. 21:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem különösebben értem, hogy egy csókot, meg tapizast hogy lehet egy számon venni egy megdugással. El van sok ember tevedve itt
2019. máj. 18. 23:13
 12/21 Clay Morrow ***** válasza:
95%
Nem kis angyalom, te vagy itt egyedül eltévedve, ráadásul nagyon is! Szállj le a földre könyörgöm te buta agyalágyult és szakíts minél hamarabb a barátoddal, ha jót akarsz. Tízen állítják, hogy megcsalás, te meg itt mentegeted magad, fordítva ülsz a lovon. Velem történne ez úgy vernélek mindkettőtöket össze, hogy egy életre elmenne a kedvetek a megcsalástól.
2019. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom, ha fordított helyzet lenne, már menne a balhé. Nagyon gáz vagy.
2019. máj. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
97%

A többi ember van eltévedve? Véletlenül sem te... érdekes hozzáállásod van az élethez. Felelősséget vállalni minek ugye? Feltámadt a kis lelkiismereted, hiszen megfogalmaztad ezt a kérdést. Majd önigazolást keresel a válaszokban a tettedre, de nem találsz ezért azzal nyugtatgatod magad hogy mindenki más el van tévedve.

Attól hogy egy suttyó vagy mert nem mered vállalni a tetteid következményét és félted a kis kényelmed meg nyaralásod, még nem a többi ember a hibás.

Önző vagy és legközelebb ha alkalmad lesz, a lábacskád is szétteszed és az sem lesz "nagy dolog".

2019. máj. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
96%

És az ilyen idióta rbncoknak van barátjuk..😑

Hát akkor mond el nyaralás után, ha az annyira fontos neked...

Előbb utóbb ugyis minden kiderül.

2019. máj. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
96%
A csók és a tapizás-ahogy írtad-már megcsalás. Ahogy már előttem is javasolták, ülj le egy pillanatra és képzeld el, hogy te mit szólnál ahhoz, ha a párod egy buliban csókolózna és tapogatna egy másik nőt. És erről azt gondolná, hogy ezzel nincs semmi probléma. Szeretnél vele romantikázni ezek után a közös nyaraláson? Na ugye, hogy nem annyira?
2019. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
97%
Ez derülne ki a páromról abban a pillanatban elzavarnám melegebb éghajlatra. Megcsaltad kész. Legközelebb már dugni is fogsz.
2019. máj. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
96%

Csak lecoptam, az nem megcsalás

Csak popsiba csináltuk, az nem megcsalás

Gumival csináltuk, és nem engedte belém, az nem megcsalás


Gáz vagy, hogy még meg is akarod magyarázni a gerinctelen, sunyi ribi viselkedésedet. Aranyásó vagy a rosszabbik fajtából.

2019. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
96%
Egy utolsó qrva vagy.
2019. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha már a kamu másik profilodból ugatsz, legalább a stílusodon változtathatnál :D
2019. máj. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!