Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak szívesebben vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szívesebben vannak együtt hisztis, mindenen megsértődős nővel, mint olyannal, aki inkább higgadtan megbeszéli a dolgot és csak súlyos esetekben akad ki?

Figyelt kérdés

Elsőre biztos mindenki azt válaszolná, hogy neeem, dehogyis. Pedig...


Bevallom, tizenévesen én is ilyen voltam. Érzékeny, csak a számomra tökéletes megoldást fogadtam el, semmi kompromisszum. Ha megbántott a srác, órákig kellett kiengesztelnie és hónapokkal később is felhoztam a témát. Na, akkor hosszú párkapcsolataim voltak, egy-két évesek.


Ezen én már változtattam. Azóta, ha épp van véletlenül egy pár hetes kapcsolatom és olyanokat mond, amik fájnak, inkább magamat nyugtatom, nem őt terhelem vele. Sokkal elnézőbb is vagyok, képes vagyok kompromisszumot kötni. Ha nagyon megbánt, akkor viszont kinyitom a számat. De nem hisztizek. Csak határozottan megmondom, hogy többet ezt nem szeretném átélni, mert nagyon fájt. Ekkor gondolkozik egy kicsit, majd másnap megkeres, hogy szakítsunk.


A barátnőim a hisztis, sértődős típusok. Van olyan, aki azon sértődött meg és balhézott, mert a pasija dugóba került kocsival és 5 perccel később érkezett, meg mert a barátai előtt nem ömleng neki, hogy jaj de szeretlek életem, úgyhogy biztos szégyelli. A pasik ilyenkor persze nem szakítanak, max fenyegetőznek vele, de még azt se, inkább vigasztalják és lepereg róluk minden.


Arra gondoltam, hogy az az oka ennek, hogy egy ilyen hülye pcsa ha épp néhány napig kedves aranyos és normális, akkor jobban megbecsülik és többre értékelik, mint azt, akivel mindig minden jó, csak egyszer hibázott annyit, hogy szólni mert, hogy meg van bántva.


Ti hogy tapasztaljátok?


2019. máj. 19. 13:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok.


Egyik irant sem vagyok elfogult:


A hisztis csajosabb. A hiszti is az érzelemkimutatás egy fajtája, ráadásul intenzív és egyfajta gyengébbséget üzen, a hiszti alá rendeli magát a nyugodtabbnak.



A higgadtabb, megfontoltabb, határozortabb viszont szilárdabb, erősebb, férfiasabb, ami a hisztisebb férfiaknak sok lehet vagy "konkurenciát", dominanciájuk sérülését érezik.

Ettől gyengébbnek érezte magát."


Itt csak önismeretről van szó, nem kell megváltoznod, hogy ilyennek vagy olyannak lenned, hanem a lényeg, hogy HOZZÁD milyen férfi passzolna.


Aki nem érzi magat gyengébbnek, ha te (nem pejoratív) sebezhető-esetlen-hiszti-durci helyett higgadtan, határozottan egyenlő félként lépsz fel.

2019. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
77%

A férfiak általában mindig arra panaszkodnak, milyen hisztis a csajuk, elviselhetetlen, verszivo hazisarkany.

Ezek szerint mégis ez kell nekik...

2019. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!