Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretkezünk?

Figyelt kérdés

Friss a kapcsolatunk a párommal és idáig minden szuper, kivétel a szexuális életünk.

Nem a minőség a probléma, hanem a mennyiség, ugyanis van hogy hetente, kéthetente vagy csak havonta 1x szeretkezünk.

Hetente csak egyszer találkozunk munka/suli miatt, ilyenkor 1-2 éjszakát együtt vagyunk.

Egyszerűen nincs kedve hozzá. Már beszéltünk róla és ő erre azt mondta azért nem kívánja mert ő otthon elintézi magának, de azóta sem változott semmi. Nekem ez nagyon rossz érzés mert nem érzem magam se nőnek se fontosnak. Néha olyan mintha csak barátok lennénk.

Nem gondolom, hogy nem szeretne mert közös jövőt is tervez velem, mindig elmondja mennyire szeret, stb.

Nem értem ezt...valakinek tapasztalat?


Én: nő/20 , Ő: férfi/25



2019. máj. 19. 14:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Közös jövő szex nélkül? 20 évesen valóban erre vágysz? Hagyd ott ezt az aszexuális embert. Nem fog megváltozni.
2019. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!