Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi férfiak ne vegyük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi férfiak ne vegyük komolyan amit menstruáció előtt/idején kimondtok?

Figyelt kérdés

vagy igazából olyankor törnek fel az igazi érzéseitek?


Ilyenkor havonta egyszer tényleg összevissza beszél, ha összeveszünk. Ez általában az őszinte érzések amiket nem tud kontrollálni és általában elnyomja mélyen magában, vagy csak provokál mert aggresszív?


(Nem kéne ennyire komolyan vennem amiket a párom bántásból mond mikor veszekszünk, vagy azok az igazi érzései?) Butának nem mondanám egyikünket sem, de sajnos én könnyen megsértődök, mindketten kissé makacsak vagyunk.



2019. máj. 19. 22:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%
Az ilyen hímsoviniszta általánosítások baromira gázosak, és butának látszol tőlük. De, egy felnőtt, egészséges nőt mindig vegyél komolyan. Te hogy éreznéd magad ha nem vennének komolyan? Mondjuk 'oh most meccset néz, ilyenkor nem kell komolyan venni, ez amolyan férfidolog." Ez egy mítosz, hogy nem képesek konrotállni magukat. Esetleg a te barátnőd éretlen kis fruska (úgy mint te, illetek egymáshoz) és kényelmes neki erre fogni.
2019. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Az tény, hogy ilyenkor a hormonok miatt az ember lánya érzékenyebb, sértődékenyebb, esetleg depressziós vagy utálja magát. Viszont egy nő aki tud intelligensen viselkedni, nem a párján tölti ki a mérgét. Én kontrollálom magam a rossz érzések ellenére is, ahogyan kontrolláltam magam szakításkor, váláskor, anyám halálakor. A munkahelyen ezt nem látták rajtam, legfeljebb, hogy szomorkásabb, visszahúzódóbb vagyok. De szerintem a mensturáció nem ok arra, hogy leüvöltsem mások fejét vagy bunkó legyek, mert ezt sosem tenném. De mindnyájan mások vagyunk.
2019. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Kedves #11!


Ebben semmi hímsoviniszta nem volt. Én undorítónak tartom amikor a férfiak jobbnak hiszik magukat a nőknél és maximálisan elutasítom. Én a nemi egyenlőségben hiszek, azonban az szép illem, amikor udvariasnak kell lennie a férfinek (Pl: ajtót nyit, kabátot levesz,felad).


Viszont :


Vannak biológiai és lelki nemi különbségek és mindig is lesznek.

Ez nem pluszt vagy mínuszt jelent. Egyik nem sem jobb, vagy rosszabb. Csak mások vagyunk és nehezen értjük meg egymást és én arra törekszem, hogy sikerüljön.


És igen vannak olyan helyzetek amikor bármelyik felnőtt(Nő vagy Férfi mindegy) érzelmileg túlfűtött szituációban gyerekeset mond, amit NEM kell komolyan venni. Az hogy egy vadidegent éretlen fruskának hívsz az arról árulkodik hogy te magad is gyerekes vagy, persze ez olykor bárkivel megeshet.


A kérdésem értelmezéséből tudhatnád, hogy arra voltam kíváncsi, hogy ennél a természetes folyamatnál ahol a hormonok éppen nagy bulit tartanak, milyen az őszinteség és a frusztráció miatti aggresszív reakciók közötti kapcsolat.


Én különböző tapasztalatokért fordultam ide, nem azért hogy "általánosítsak", hiszen az egy meggyőződést jelentene, más szóval nem merülne fel bennem semmilyen kérdés.

2019. máj. 25. 01:07
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, persze hogy vannak különbségek, csak tudod ha bebizonyítják, hogy egy nőt minden hónapban 5 napig nem kell komolyan venni, akkor utána mennyi idő amíg azt is jogosnak érzik, hogy elvegyék a jogaikat? Hogy lehetne a társadalom teljes jogú tagja az aki bizonyítattotan nem beszámítható minden hónapban x napig? Lásd: a történelem több ezer évig. Ha olyan nagy támogató vagy, akkor tudhatod miket műveltek a nőkkel mindenféle hülyeség címén... 500 évvel ezelőtt a nők pl azért voltak alacsonyabb rendűek, mert a testnedvek keringésére alapozták a biológiát, és a nők pedig ugye véreztek. És még lehetne sorolni. Ha egy nő minden hónapban több napig hasznavehetetlen, akkor összeomlana az élete és a társadalom. Akkor nem lenne alkalmas önálló életre. Ezért kell ezeknek a hirdetésével óvatosan bánni, azok a nők pedig, akik nagy szájjal támogatják ezt, elég vigyázatlanok.

Emellett sem párkapcsolati, sem egészségügyi szempontból nem normális ha minden hónapban összevesztek és nem lehet értelmesen beszélni vele.

2019. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még veszélyesebb ez az egész, mert bár azt mondod, hogy a férfiakra is igaz ez, ugyankkor milyen folyamatot tudsz ami a férfiaknál RENDSZERESEN jelentkezik és ugyanezt lehetne mondani rájuk miatta? Én semmilyet. Ezt pedig a nőgyűlölők 5 másodperc alatt ki fogják használni. Na nem mintha a férfiak mindig beszámíthatóak lennének, de náluk nem olyan egyértelmű a rendszer mint egy havonta megjelenő dolognál.

Már csak azért is tartom butaságnak ezt reklámozni, mert ha igaz lenne, szerinted hogy élt volna túl ennyi időt az emberiség? 'Ja most nem tudok a kardfogú tigris elől menekülni, mert megjött és irracionális vagyok...' vagy 'Jaj most nem fogok a földeken dolgozni és inkább éhen halok, mert megjött és az ágyból sincs kedvem kikelni...' 'Ma nem etetem meg a 15 gyerekem, mert depressziós vagyok minden hónapban..' 'Nem tudok a háborúban a bomba elől elszaladni, mert megjött...' Elég hülyén hangzik.

2019. máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!