Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Többször szakítottunk, többször újrakezdtük mert hiányztunk egymásnak. Én azt érzem nem vagyok boldog nélküle de vele se vagyok boldog.
2019. máj. 20. 11:53
 1/7 lilla64 ***** válasza:
Ez igy nagyon gáz.Semmi jó nem fog kisülni ebből a kapcsolatból.Keressél másikat.
2019. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyni a fenébe, nincs értelme vele maradni, lesz olyan akivel boldog leszel.
2019. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már másokkal és ő is. De mindig visszajutottunk egymáshoz. Az érzelmeink nem változtak viszont a kapcsolat nem működik. Sok probléma van. Egyáltalán nem illünk egymáshoz. Nem tudom voltatok-e már ilyen helyzetben. Nélküle azért nem vagyok boldog mert őt szeretem. Vele meg azért nem mert túl sokat kell feladnunk a saját személyiségünkből a másikért annyira más dolgok érdekelnek, más az egész életstílusunk.
2019. máj. 20. 12:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd mindkettőtöknek jön olyan, akivel sikerülni fog. Olyan nincs, hogy "visszajuttok egymáshoz". Beszéljétek meg, hogy tényleg nem keresitek egymást és meg van oldva. Mennyi idősek vagytok? Be kéne látnotok, hogy nem lehet emiatt elpazarolni az életet. Csak elhatározás és kitartás, máshogy nem megy.
2019. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Szakítani, nem nélküle nem vagy boldog, hanem szimplán kapcsolatfüggő vagy. Elmúlik a hiányérzet és lesz esélyed normális életre. Ha nem lépsz tovább akkor a végtelenségig kínlódhatsz csak
2019. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

5-össel értek egyet.


Félsz az egyedülléttől.

2019. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Pont hogy egyedül is jól érzem magam. Több évig egyedül voltam és ha kapcsolatfüggő lennék akkor akik voltak velük maradtam volna. De egy konkrét valaki hiányzik mindig ha nincs velem. Ha velem van akkor meg nem lehet elviselni mert annyira nem illünk össze.
2019. máj. 20. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!