Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos hogy rosszul esik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy rosszul esik nekem ez a döntés?

Figyelt kérdés

Sajnos férjemmel nem közösek a gyerekek, ha úgy lenne problémáink nagy része eltűnne. Nem tudom másnál ez hogyan működik, de nekem elegem van abból hogy ha párom a családi programokat (az ő családjával) a hátam mögött szervezi, majd közli velem hogyan lesz. Amit a lánya szeretne ahhoz igazodik a család is és ő is (felnőtt már és nem velünk él). Most például egy távoli helyen lesz összejövetel, szerinte családi, de most is a lánya miatt kell mennünk.

Mert neki így jó. Én megmondtam hogy semmiképp nem akarok, most legyen úgy ahogy én szeretném, ezt kértem páromtól. Ezen nagyon összevesztünk, mert természetesen úgy lesz ahogy a lánya kéri. Emiatt lassan tönkremegy a házasságunk úgy érzem. Nem értem én mint a felesége miért nem számíthatok ugyanannyira. Szerintetek is normális ha a feleségnek ilyen esetben nincsen szava, ilyen családi dolgokban sosem dönt mellette a férje?


2019. máj. 21. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Ennek ismeretében mentél hozzá.

Egyébként ha ti most elváltok, akkor te csak egy ex leszel a sok között. A lánya pedig megmarad mellette mint az egyetlen lánya. Ez így normális.

2019. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Annak a családnak te nem vagy része, miért döntenél te bármiben? A tiétek egy másik család.
2019. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Pont ez az. Nem vagyok annak a családnak része. Akkor miért kell mindig mennem nekem is? A válaszokból azt látom hogy ezek szerint minden nő lelkesen bólogatna ahhoz hogy élete párja rendszeresen kihagyja őt a döntésekből.
2019. máj. 21. 17:24
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te meg a saját gyerekeddel mennyetek máshova.
2019. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 lilla64 ***** válasza:
88%
Igen,jogos.Az sem helyes,hogy nem beszéli meg veled,hanem kész tények elé állit.
2019. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

Nem mindegy neked?

Nem a te gyereked akkor hová mire?

2019. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én nem értem ezt apukától ezt a gyerek mindenekfelett dolgot. Főleg ha felnőtt már. Nekem is van gyerekem, de ő nem szabja meg mikor hova menjünk a párommal, de ha tenné is akkor is figyelembe venném párom mit és hogyan szeretne. Legalább fele-fele arányban.
2019. máj. 21. 17:38
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem normális, hogy rád kényszeríti ezeket a programokat. Intézze nélküled, rendben, de neked ugyanúgy jogod van nemet mondani és nem részt venni benne.
2019. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Párom elvárja hogy menjek, azt mondja mellette a helyem hiszen hozzá tartozom.
2019. máj. 21. 17:56
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
Ez kb olyan, mintha egy baráti párt számonkérnél, hogy miért ott tartják a lagzijukat, ahol.
2019. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!