Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos hogy rosszul esik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy rosszul esik nekem ez a döntés?

Figyelt kérdés

Sajnos férjemmel nem közösek a gyerekek, ha úgy lenne problémáink nagy része eltűnne. Nem tudom másnál ez hogyan működik, de nekem elegem van abból hogy ha párom a családi programokat (az ő családjával) a hátam mögött szervezi, majd közli velem hogyan lesz. Amit a lánya szeretne ahhoz igazodik a család is és ő is (felnőtt már és nem velünk él). Most például egy távoli helyen lesz összejövetel, szerinte családi, de most is a lánya miatt kell mennünk.

Mert neki így jó. Én megmondtam hogy semmiképp nem akarok, most legyen úgy ahogy én szeretném, ezt kértem páromtól. Ezen nagyon összevesztünk, mert természetesen úgy lesz ahogy a lánya kéri. Emiatt lassan tönkremegy a házasságunk úgy érzem. Nem értem én mint a felesége miért nem számíthatok ugyanannyira. Szerintetek is normális ha a feleségnek ilyen esetben nincsen szava, ilyen családi dolgokban sosem dönt mellette a férje?


2019. máj. 21. 17:03
1 2
 11/17 Rockarc ***** válasza:
100%

Szerintem is baj. Ha mar a latszatra sem ad, hogy megkerdezi van-e kedved, akkor ott azert nem csodalom, hogy rosszul esik. Ugy gondolom, hogy felnottkent erdemes lenne ertelmesebben csinalni a dolgokat, a ketoldali kommunikacio kimaradhatatlan. Olyan meg nincs, hogy jonnod KELL. Az nem parkapcsolat.


43F

2019. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es! Jó olvasni hogy férfi létedre legalább te megértesz. Igen pont ez esik a legrosszabbul hogy férjem meg sem kérdez akarok-e menni. Egyszerűen megbeszéli a lányával és utána mondja hogy megyünk. Meg hogy egy család vagyunk ezért én is megyek. Nem érti nekem azok az emberek valamennyire idegenek, attól hogy ő jól érzi magát velük én nem. Felmerül bennem talán nem is szeret eléggé hogy ezt nem érti meg.
2019. máj. 21. 18:19
 13/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem a döntéssel van probléma, hanem azzal, hogy nem kérdezi meg, hogy van-e kedved menni. Mi az, hogy nem hagyhatod ki, ha nincs hozzá kedved? Nem rab vagy a házasságodban, hanem egyenlő fél. Ha a lánya már felnőtt, akkor pláne nem értem ezt a nagy, mindent csak az ő kedvéért dolgot.
2019. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Azt mondja az a normális ha vele megyek, fordított esetben ő is jönne mindenképp ha kérném. Vagy a gyerekem kérné. De ő könnyen mondja hiszen az én családomban nincsenek ilyen elvárások.
2019. máj. 21. 18:39
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
És téged mi trat vissza attól, hogy a sarkadra állj és kiállj magadért és egyszerűen nemet mondj? De komolyan, miért hagyod magad így elnyomni?
2019. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
De most pont nemet mondtam. Kértem ne menjünk. Mondtam én semmiképp nem megyek. Azt mondta nem vagyok családcentrikus, sőt azóta haragszik. Ez nagyon rossz nekem.
2019. máj. 21. 18:51
 17/17 anonim ***** válasza:

"Párom elvárja hogy menjek, azt mondja mellette a helyem hiszen hozzá tartozom."

"Nem vagyok annak a családnak része."


Na ez a két állítás egyszerre nem működik. Ha nem vagy annak a családnak része, akkor nyugodtan szervezhetnek a bevonásod nélkül családi programot, de akkor azokhoz semmi közöd. Nem kell megjelenned, ha nem érsz rá, vagy nem alkalmas. Ha te is a párodhoz tartozol, akkor viszont a kettőtök elérhetősége fog számítani a tervezésnél, és téged is bevon már a tervezési fázisban.

Mindkettő élhető megoldás családtól és vérmérséklettől függően, de a kettő együtt nem megy.

2019. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!