Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy lesz még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy lesz még komolyabb dolog ebből?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, aki 24 éves. Én 22vagyok. Ő cdak velem szexelt. Nekem ő a 2. akivel lefeküdtem. A szex jó vele, de már nem nagyon érdeklődünk egymás után úgy érzem. Amikor együtt vagyunk akkor elvagyunk. Beszélgetünk, meg filmezünk, de valahogy már egyre jobban érzem, hogy lehet jó lenne valahogy elérni, hogy ujra nagyobb legyen a szenvedély, mert régen mindig nevettünk, szórakoztunk egymással. Az is eszembe jutott már, hogy lehet nem is hiányozna, ha nem lenne. Annyira összezavarodtam, mit tegyünk?
2019. máj. 23. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Probald meg visszavinni a szenvedelyt a parkapcsolatba. Pl.: csokold meg hosszan szenvedelyesen, vagy mond meg neki hogy nagyon kivanod. Egymillio dolgot lehet bevetni, amivel vissza tudod csempeszni a kapcsolatodba az intimitast, es ami nagyon fontos! Ne hagyjatok ujra elveszni. Mert egy ido utan mindenki eleteben elojon ez a problema, mert ezt nem tanuljuk meg sehonnan, hogy a szexualitas fenttartasan dolgozni kell. Mert kepes egy kapcsolat elbaratiasodni, es ezen rendesen dolgozni kell, hogy ne tortenjen meg. Meg fiatalok vagytok, de meg kell tanulni, hogy a parod mitol indul be, mik azok a szavak, vagy hol erintsd meg..


En a helyedben, ha most kicsit cikinek ereznem hogy a semmibol elojojjek egy sztriptiz tanccal, akkor csak csinalnek egy jo romantikus vacsorat, kicsit tobb bort toltenek a kelletenel es amikor mar ott van a hangulat meg a batorsag akkor johet egy vadabb szex.

2019. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lilla64 ***** válasza:
100%
Még fiatalok vagytok ahoz,hogy ellaposodjon az intimitás.Egy gyertyafényes vacsora ,szexi fehérnemű,talán megteszi a hatását.
2019. máj. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!