Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves lány vagyok es az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves lány vagyok es az a kerdesem ti mit tanacsoltok? Volt egy parom aki nagyon szeretet 3 eve ismerm kb de 3 honap utasn szetmentunk mert megcsinaltam a hulyesegem es ekozbe nekem lett egy parom akivell 2 evig voltam

Figyelt kérdés
lett egy gyerekem tole de nagyon sokat veszekedek vele volt hogy megvert mind ekozbe az exem megakarta verni hogy bantot stb egy szavamba kerult es jott is egybol hogy bajom volt most kb 2 honapja ossze vesztem a paromak hazakoltozzem anyamhoz es talalkoztam az exemel de az lett avege kibekultem a paromal aztan az lett a vege aba torkolot hogy megcsaltam es nagy botrany lett belole de exem meg mindig kitart melletem es probal segiteni de en a paromal probalom a dolgokat meg besz a paromal kb 6x mentunk szet kulobozo dolgok miatt az exemel csak 1x mit javasiltok mit tegyek az exem soha nem bantot es mindig melletem volt mindenbe es mindig jot akkart es tamogatot jelen pilanadba telyesen ossze vagyok torve lelkilleg meg gyakorlatilag minden hogy es nem tidom mit csinaljak mi lenne a helyes ut de 3 eve huzom ezt az egeszet es remenyt adok az exemnek aztsn meg se mert megyek a fejem utan es a paromal beszelem meg inkabb a dolgokat mit javasoltok menyek el orvoshoz mert a gondolkozasom tropa vagy kivel beszelnetek meg az exem a kislanyt nagyon szereti es engem is meg mindig es konyorog menyek vissza hozza mindig mindent megkaptam tole a paromtol kevesbe es szinte minden csalad tagom azt mondta jobban jarnak az exemel mit mondotok erol?

2019. máj. 23. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Annyi ideig szeretnék élni, ameddig nem teszel pontot a mondat végére :D
2019. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


tessék, ennyi talán elég lesz, legalább is olvashatóbb lesz tőle...

A gyerek apjával ez nem szerelem, hanem ragaszkodás, mert tönkretett. Egyedül is lennék, de vele nem.

2019. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2-es jó vagy szövegértésből gratulálok :) Én már az ószanszkrit szótár felé akartam nyúlni :D
2019. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért az ilyen ostoba tanulatlan emberek szaporodnak...? :(
2019. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Tehetséges vagy! Nem is kicsit! Vár rád egy tökéletes Mónika show karrier, ott szoktak ilyen sztorik lenni, hasonlóan szépen előadva.


Ahogy elnézem, a kulturális háttered is megvan.


Ne habozz, sztár lehetsz!

2019. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
ÉN azt nem értem, hogy miért ilyen szigorú az örökbefogadás...sokkal értelmesebb emberek akarják megtenni, mint amilyenek gyereket tudnak nemzeni...
2019. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát látod. Nekik biztosan nincs endometriózis, PCOS, spermaelégtelenség,... ezen már én is gondolkodtam :(
2019. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan....én ezt nem értem?


Most komolyan ennyire retardáltak az emberek? Ahogy látom a szüleidnek sem lehet több esze mint neked.


Miért kell ilyen hülyének lenni? Miért nem lehet gondolkodni? Nincs még elég kretén fogyatékos retardált a Földön? Még több kell?

istenem szegény gyerek...

2019. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen nem tudsz írni helyesen egy mondatot. Se pontot, se vesszőt nem ismered. Undorító. Amúgy egyikkel sem kéne lenned, gáz ez az egész úgy, ahogy van. Inkább legyél egyedül, foglalkozz a gyerekeddel, és tanulj.
2019. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell eldöntened, hogy kivel akarsz együttélni, kire tudod rábizni a gyerekedet is? Ezt még egy orvos sem tudja megmondani neked, helyetted.

(Irsz ahogyan irsz, nem ez a legnagyobb baj veled.)

2019. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!