Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes helyzet mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes helyzet mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Egy érdekes helyzet.


Három éve összejötem egy srácal akivel 3 hónap után szét is mentem mert megcsináltam a hülyeségem.Utána én össze jöttem egy másikal akitől lett egy kislányo vele 2 évig voltam. De közben nagyonsokszor beszélgetem az exemel és találkoztam, szinte minden nap mondta menyek vissza hozzá. Ha nem ő keresett akkor én őt,a 2 éves kapcsolatom nagyon viharos volt nagyon sokszor bántot . De én mindig ujra keztem vele már nagyon sokszor. Most legutobb hogy szétmentunk az exem könyörgöt hogy menyek vissza ahogy végig 3 év allat. De én meg is a pármal akarok kibékuln,és nem tudom miért.Pedig megcsaltam nagyon sokszor nekem eset és tönkre tett lelkileg.Az exem nagyon sokszor megakarta verni ahogy velem bánt.Mindenki azt mondja exemel jobban járnak mert szeret és mindent megad. Nem tudom mit tegyek ,vagy hogyan döntsek.Mit javasoltok ?



#kapcsolst
2019. máj. 23. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nicsak dikk, valaki megtanulta a központozást.
2019. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Te amnéziában szenvedsz?
2019. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Volt már.
2019. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Mit szólok? Azt, hogy te is előbb tanultál meg kefélni, mint írni.
2019. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Analfabéta vagy?
2019. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nen tudom,mert nem olvastam el amit írtál.Rohadtúl bántja a szemem
2019. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rockarc ***** válasza:
86%

Jo tudatos csaladtervezes eredmenye lehetett ez. Lehet mar nagykoru is vagy. Mivel a valasztasi lehetosegeid elegge behataroltak, en azt valasztanam, amelyik nem ver. Ez abban a kulturkorben mar egy pozitiv tulajdonsag.


43F

2019. máj. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az exed egy hülye, hogy nem látja, mibe akar belemászni. Te meg egy zűrös nő vagy. Megcsalod a párodat, és te mész tönkre lelkileg? Mi a frász van? Azzal akarsz kibékülni, akit megcsaltál, és elkalapált. A másik meg csak azért kellene, mert eltartana. Be kéne fejezni előbb a nyolc általánost.
2019. máj. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!