Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi ilyen sokat eszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ilyen sokat eszik?

Figyelt kérdés

Minden pénz kajára megy el, az is, amit másra szántunk.

Én nagyon keveset eszek, reggelire kávé meg valami apróság mellé, ebédre leves vagy valami főétel, vacsorára semmi, vagy egy szelet kenyér sajttal vagy szalámival.

De van, hogy ebédre is csak vajas kenyeret eszek zöldségekkel, virslit, vagy néha rántottát (1 tojás tejjel).


Ellenben a párom reggelire kb annyit, mint én ebédre, majd kávé nasi, majd gyümölcs, majd ebéd rendesen főétel, majd megint nasi vagy gyümölcs, majd vacsorára megint főétel, majd megint nasi, aztán megint gyümölcs.

Heti 7 nap húsnak kell lennie, az olcsóbb ételek, mint a főzelék, tésztafélék (hús nélkül) neki nem étel.


Ha egyedül élnék, szerintem havi 30 ezerbe beleférne az étkezésem, és nem lenne se egysíkú, se egészségtelen.

Ellenben kettőnkre így havi 120 ezer, illetve havi 40 az ő munkahelyi étkezése, tehát havi 160 mindennel egyben.


És nem én vagyok az egyetlen, aki ezt tapasztalom, húgom szintén erre panaszkodik. Megfőz két napra, majd a barátja megeszi az egészet egy ebédre.


A párom nem túlsúlyos, sőt, inkább vékony alkat, pedig 30-on felül van már.


Már sokszor beszéltem vele erről, de szerinte nem eszik sokat, sőt, egy átlag férfinek ez még kevés is lenne, látnám a kollégáit...


Tényleg ennyivel többet esznek a férfiak?


2019. máj. 25. 13:08
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
ebédre is csak vajas kenyeret eszek zöldségekkel, VAGY virslit, vagy néha rántottát (1 tojás tejjel)
2019. máj. 25. 13:10
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én kb harmad ennyit eszek. F/33
2019. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

"Minden férfi ilyen sokat eszik?"


Valószínűleg nem.


"Ellenben a párom reggelire kb annyit, mint én ebédre, majd kávé nasi, majd gyümölcs, majd ebéd rendesen főétel, majd megint nasi vagy gyümölcs, majd vacsorára megint főétel, majd megint nasi, aztán megint gyümölcs."


Ez nem tűnik soknak..


Számomra nehezen hihető, hogy valaki havi 30 ezer forintból megoldja az egészséges és változatos táplálkozást egy hónapra.


Viszont, ez a havi 160 ezer forint kajára tényleg kicsit soknak tűnik.. (2 embernek.)


Nyilván attól is függ, hogy ki milyen munkát végez és mennyi tápanyagra van szüksége a szervezetének, vagy esetleg sportol-e és társai..



Én nem tudom ki mennyit eszik, de nekem például a napi kajám általában úgy néz ki, hogy:

Reggelire általában gyümölcs vagy semmi + kávé.

Ebére: Étterem (2 tányér leves és egy tányér másodlikféle + nagyon kevés desszert + kávé)

Délutáni Ebéd(6 óra fele): Szintén valamilyen főétel, csak azt már itthon.

Vacsora: (9 óra fele): Virsli, vagy valami sajtos kenyér, de sokszor ilyenkor már nem is eszem.)

Folyadék: Napi 2-3 liter ásványvíz.


Ez szerintem nem sok.

2019. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

Te kb annyit eszel, mint egy 3 éves gyerek. Nem a pasid eszik túl sokat, hanem te túl keveset. Anorexiás vagy?


Én egy pici, 49 kg-s lány vagyok, de az étekezéseim inkább a pasidéra hasonlítanak. Minden nap kell ennem húst, reggelire rántotta/gyümölcssaláta, kávé, ebédre valami főtt étel zöldségekkel, vacsorára vagy főtt étel, vagy valami könnyű, attól függ, milyen kedvem van. És akkor napközben még eszek ezt-azt, joghurtot, mogyorót/kesudiót, csokit, proteinszeletet stb. Most akkor el tudom képzelni, hogy egy felnőtt férfinak ennél még többre is van szüksége...

Teljesen reális havonta 120-160 ezret kajára költeni kettőtöknek, én egyedül is szoktam egy 100-ast kb.

2019. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Amit a parod elkölt kajára pénzt sok. De te meg nagyon keveset eszel szerintem. Nekem is az ugrott be hogy gyerekeknek esznek ennyit.
2019. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nem vagyok anorexiás, normál a súlyom teljesen.


Annyi jutott még eszembe, hogy én rosszabb körülmények közt nőttem fel, nem ehettem gyerekként sem azt és annyit, amit épp szerettem volna.

Suliidőben reggelire egy pohár tej, aztán ebéd az iskolában 12-14 óra között(rettenetes volt, szóval többnyire nem tudtam megenni, otthon meg vacsoráig már nem kaptam enni többnyire. Vacsorára meg vajas kenyér, ritkábban valami húsféle mellé.


Ellenben a párom jómódban nőtt föl, náluk minden van, ha ott vagyunk. Gyümilé, édesség, nem csak vendégváráskor.

Neki nem is kellett pénzt leadni, mikor otthon élt pl.

2019. máj. 25. 13:26
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 100 kilós testépítő vagyok, minőségi ételeket eszem abban az értelemben, hogy nem hízlaló és egészségtelen kajákat eszem, hanem húst, tojást, rizst, zöldségeket (csak hogy példákat mondjak) és havi 40-45 ezer forintból kijön a kajám mindenestől. Napi 6-szor eszek.


Szóval ez csak egyszerű pazarlás, amit a párod csinál. Kevés pénzből is lehetne sokat enni.

2019. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
#6 akkor ez a magyarázat, te máshoz szoktál hozzá. Pedig hidd el, hogy az egészséges, változatos étkezés nagyon fontos, a vajaskenyérben semmilyen értékes tápanyag nincs. Én például szinte sosem vagyok beteg, jókedvű vagyok, valószínűleg ennek köszönhetően. Inkább kezdj el te is nagyobb hangsúlyt fektetni a minőségi étkezésre, bár ha sajnálod rá a pénzt, úgy nem fog menni.
2019. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 lilla64 ***** válasza:
100%
Ha nehéz fizikai munkát végez akkor nem csoda,hogy sokat eszik. De ezt a havi 160 000-et és a napi szinten húst én is tulzásnak tartom.
2019. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Irodai (nagyobb részben ülő) munkát végez, nem fizikait.
2019. máj. 25. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!