Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alább hagyott jóval a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alább hagyott jóval a férfi érdeklődése, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
5 hónapja ismertem meg, 3 hónapja vagyunk együtt, vagyis hát randizgatunk. Az elején nagyon lelkes volt, kiderített rólam mindent amit csak tudott, aztán folyamatosan írt, összejöttünk, és kb 1 hónapja sokkal kevésbé lelkes. Nem ír annyit napközben, nem örül annyira mikor találkozunk.. Ha megemlitem neki akkor azt mondja hogy szerinte minden oké köztünk, nem érti miről beszélek.. Én reagálom túl..? Mit tennétek? Hagyjam ott..? Ennyi idő alatt megunt volna, csak nem akarja elmondani..? Ha így van oké, de ti mit tennétek?
2019. máj. 25. 14:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, istenem, arra tudunk válaszolni, ami a kérdésből kiderül! Én pl. az alapján válaszoltam is a legelső válaszommal. Majd hülye lesz lepasszolni, amíg nem lesz jobb. Azt, hogy meddig tűröd, nehogy már mi döntsük el.
2019. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos ismeretségnél még fennakadt szemmel kellene rajongania érted. Valószínűleg neki nem jelent mást a potya dugáson kívül. Van ilyen.
2019. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Oké. Én akartam csak szexet. Erre ő elkezdte mondogatni, hogy többet is szeretne. Ezen gondolkodtam el, de mostanában nem látom rajta azt a nagy lelkesedést. Viszont tesz megjegyzéseket a komolyabb dologgal kapcsolatban. Így kimeritő volt a helyzet felvázolása? Így érthető a kérdésem?
2019. máj. 25. 19:11
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy érthető. de neked mi nem érthető abban ha nem lelkes akkor nem érdekled. három hónap alatt megun akkor mi lesz öt év múlva? léptesd le határozottan mond meg neki másnak makogjon kétértelmű marhaságokat! ne engedd elpazarolni az idődet egy ilyen pancserra! te meg nézzél normálisat ehelyett legyél határozott mert az idő gyorsan szétkapja a fiatalságodat!
2019. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mivel nem tudom, hogy én reagálom-e túl a helyzetet, vagy más is úgy látja, hogy ez gáz.. Lehet hogy nem fogalmazok egyértelműen, de hogy ennyire..
2019. máj. 25. 19:47
 16/18 anonim ***** válasza:
a nőknek ösztöne megérzése remekül működik ilyen téren az érzékenységük miatt. ha azt érzed -és nyílván valami nincs rendben mert ide írtál- szóval ha érzed hogy nem oké valami a gyerekkel pattintsd le minél előbb, semmi értelme olyan kapcsolatba energiát pazarolni ami tulajdonképp el sem képes indulni!
2019. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
:(
2019. máj. 25. 20:13
 18/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem csalnak a megérzéseid, észrevételeit. Tudja, érzi azt az ember , ha a másik odavan érte. Várj egy picit még mielőtt kifodobod, hátha változik a helyzet, de ne túl sokat. Próbáld meg mégegyszer őszintén, nyíltan megbeszêlni ezt vele. Egy esélyt kapjon, de ne többet.
2019. máj. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!