Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak ki akar használni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ki akar használni vagy csupán csak nem meri kimutatni az érzéseit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 3 hónapja megismerkedtem egy fiúval. Én 23 vagyok, Ő 31. Ami a gondolkodását illetve magát az élethez való felfogását illeti, eléggé érett, viszont kapcsolat téren egyáltalán nem tudok rajta kiigazodni. Ebben a 3 hónapban nagyon sokat találkoztunk, bár itt jön az egyik "érdekesség", hogy mindig csak este/éjjel. Mentségére legyen, hogy mindig sokáig dolgozott..Így mindig mikor már odaesett, sokat beszélgettünk, de mégis úgy érzem, nem tudok róla szinte semmit. Elmondása szerint, Ő is komoly kapcsolatot szeretne és mikor velem van, úgy is érzem, hogy komolyan gondolja. Valamiért nagyon furcsa, mintha nem merne beszélni az érzéseiről, illetve egyszer mondott olyat, hogy magát félti. Ebbe akkor nem mentünk bele, de nagyon benne maradt a fejembe. Szóval lehet tényleg ez a gond? Vagy csak túlgondolom és egyszerűen csak egy "b" terv lennék neki? Nekem így nagyon rossz és próbálom most hagyni. Nekem az a véleményem, ha egy férfi tudja, hogy kell neki a nő, akkor ott nincs szükség semmi magyarázatra, tenni fog érte és nem lesznek kételyek...

Köszönöm, ha megírjátok a véleményeiteket és bocsi, hogy kicsit hosszas lett!


2019. máj. 27. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magát félti... xD Ilyet 30+-os férfiak is csak lánykáknak mernek mondani. Más könnyesre röhögné magát.
2019. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Tkp mi a baj? Mi a kérdés?
2019. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos túl van már pár csalódáson. Ez bizonyos életkor, meg tapasztalatok után hiába várod a daliás királyfit, aki majd jön, lát és győz. Vagy akkor keresgélj a saját korosztályodban, akiket még nem strapált annyira az élet.
2019. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a gyanús inkább, hogy csak éjjel taliztok. Lehet van valakije és nem mer veled nappal mutatkozni.
2019. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy biztos az, hogy nem érez semmit írántad! Én nőként mondok olyat egy pasinak, hogy magamat féltem.... ez alatt nem így gondolom hanem úgy, hogy nem ő akit keresek de amíg ló nincs addig jó a szamár is


31 N

2019. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!