Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja, hogy most,28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja, hogy most,28 évesen érzem magam a legjobban?

Figyelt kérdés

28/N vagyok, a párom 27/F, 4 éve együtt. Kb. egy éve ilyenkor elért az önbizalmam egy mélypontot, elegem lett abból, hogy soha nem tudok bátran felvenni egy bikinit, sem csinos ruhákat, mert olyan löttyedt fajta sovány voltam, és nem tudtam sminkelni sem, csak bénán. Elkezdtem edzeni, teljesen átalakítottam a ruhatáram, és pár hónap alatt majd' kiugrottam már a bőrömből, annyira jól éreztem magam végre. Azóta is folytatom az új életmódom és még tovább javult a helyzet.

A páromat viszont zavarja a dolog. Neki én vagyok az első barátnője, és sokszor hallgattam már, hogy mennyire szenvedés volt 20 felett szűznek lenni, és rám is mennyit kellett várnia. Az egész kapcsolatunk alatt végig rettegett, hogy elhagyom. Pedig mindig mondtam, hogy szeretem, de mégis volt benne valami kiszolgáltatottság, mert szerinte monopolhelyzete van a huszonéves nőknek. Engem nem érdekelt, mert szerettem, és nem érdekelt, hogy milyen könnyen találnék mást stb.

Tegnapelőtt beszólt egy olyat, hogy nagyon zavarja, hogy még így sem egyenlítődik ki a helyzet a fejemben, hogy közeledek a 30-hoz, sőt, most lett igazán nagy arcom. Pedig akárhogy küzdök, akármilyen ruhákat veszek fel, soha többé nem leszek már 20. Mondom, szebbnek, értelmesebbnek érzem magam, mint 20 évesen, szóval nekem nem baj, de kösz a bunkóságot. Utána elhangzott az, hogy akárhogy is érzem magam, csak nevetség tárgya vagyok, messziről ordít rólam a kétségbeesett rettegés, és látszik, hogy a közelében sem vagyok a 20-nak.

Nagyon rosszul esett, sírtam is utána, és ráadásul tudom, hogy nincs igaza, mert sokkal fiatalabbnak szoktak nézni a koromnál, valamint a tükröt is ismerem. Rengeteg udvarlóm is van, alig győzöm őket visszautasítani.

Miért zavarja őt ennyire, hogy van önbizalmam? Nem vagyok qrvás, nem vagyok elszállva magamtól, nem akartam elhagyni sem őt soha, csak végre jól érzem magam a bőrömben, és szép nőnek érzem magam, nem löttyedt, szürke egér kislánynak. Ennyi az egész...


2019. máj. 28. 14:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos a barátod súlyos önbizalomhiánnyal küzd és ezt egyrészt rajtad vezeti le, másrészt a te önbizalmadat igyekszik rombolni a beszólásaival. Én szembesíteném ezzel így. Hogy tudom, hogy miket gondol, és sajnálom, hogy neki rossz volt, de az nem szeretet, hogy visszahúzni próbál.


Igazából nem tudom, én nem tudnék vele maradni egy ilyen után. Nekem annyira nem a szeretet és szerelem jön le ebből, hanem valami torz személyiség egyenes BÁNTANI AKARÁSA, hogy teljesen kiábrándulnék. De ha te nem adtad fel, szembesítsd, és mondd, hogy a következő ilyennél repülni fog.

Legalábbis én ezt tenném, ha őrülten szerelmes lennék. Egyéb esetben kuka.

2019. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Le akarja rombolni az önbizalmad, mert neki nincs és attól fél, hogy ha nem húz le a saját nyomorult szintjére, akkor kinyílik a szemed és otthagyod. Abba már nem gondol bele, hogy pont ezzel a viselkedéssel fog magától elüldözni. Tudatosítanod kellene benne, hogy a saját önbizalmát neki kell felépítenie, ha egyedül nem megy, akkor menjen szakemberhez, de ha ezt folytatja, akkor tényleg elveszít. Egy ilyen ember minden, csak nem társ.
2019. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudj meg, de ezzel a szituációval kapcsolatban van még bármi kérdésed?
2019. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

" még így sem egyenlítődik ki a helyzet a fejemben, hogy közeledek a 30-hoz,"


EZ egy se$$fej!

A kétségbeesett rettegést ő produkálja.

2019. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
14%
Szexeltek ti eleget?
2019. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Az idióta, önbizalomhiányos, nőket okoló, féltékenységből önbizalmat romboló barátod tökéletes mintapéldánya a gyk-n szenvedő szánalmas pasasoknak.... Én a helyedben páros lábbal ba$znám ki....
2019. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy mit szeretsz benne? Épített a kapcsolatotok alatt, biztatott, segített fejlődni? Melletted áll, támogat?


Mert a leírás alapján (annyit kellett várnia rád szűzen...) sajna azon se lepődnék meg, ha részéről nem lenne ez egy húde nagy szerelem, csak te voltál az első csaj, aki "megállt" neki és ehhez ragaszkodik most foggal-körömmel, de magában meg egy középkategóriás kis elmegy csajnak gondol, aki jobb, mint a semmi. :\ Legalábbis a megnyilvánulásai nekem nagyon ezt mutatják, meg hogy fél, hogy most kilépsz ebből a szürke zónából és "jobb" csaj leszel, önbizalmad lesz, és észreveszed, hogy mások is vannak a földön rajta kívül...

2019. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%
Ő túl sokat lóg a gyakorin. Neked meg mégsincs annyi önbizalmad, ha nem mered kidobni.
2019. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Hűűű, szerintem rúgd ki gyorsan, mert ha 30 fölöttlesz, mikorra vagyont gyűjt és azt gondolja eljött az ő ideje, majd dob téged, és válogatni kezd, hogy kiegyenlítse a "számlát", hogy vele milyen "igazságtalan" volt az élet. Ezek a beszólások eléggé ezt jelentik, nem tud szeretni, nem érdekli az emberek személyisége, csak kategóriákban gondolkodik, neki az számít hogy "nyerjen". Aztán lehet majd még nagyobbat veszít így de ezt nem tudja. Vagy szembesítsd ezzel, és beszéljétek meg komolyan, van e esély arra hogy máshogy gondolkodjon.
2019. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem veled semmi baj nincs! Még büszke is lennék hogy egy ilyen csinibabám lett ráadásul elsőre! Szívesen csevegek veled ha ezzel tudok valamelyest lendíteni a problémádon vagy csak jólesne ha meghallgatna valaki! :)

A pasidnak meg nincs önbizalma. Ezért bunkózik veled. Hosszú távon nem lesz ez OK. Ha szakítanátok akkor is azt mondaná hogy miattad van mert nem becsülöd.

Vagy változtat vagy adios!

2019. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!