Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat zavarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat zavarja, hogy úgymond "tökéletes" vagyok?

Figyelt kérdés
Nem úgy vagyok tökéletes, hogy én most olyan húde szép vagy húde okos vagyok, egyszerűen próbálok mindig pedáns lenni, felelősségteljes, illemtudó, és úgy viselkedni másokkal, ahogy én is szeretném hogy viselkedjenek velem, illetve nem kimondani olyan dolgokat, amiket utólag felhasználhatnak ellenem. Ha néha hibázok, vagy szökőévente egyszer kijövök a sodromból vagy vesztek egy vitában (általában igazam van a vitákban, mert csak olyan dolgokban vitatkozom, amiben tudom, hogy igazam van) vagy volt olyan hogy nagydolgom volt a barátomnál, utólag piszkál vele, hogy na látod, ha mások hallanák, hogy hogyan beszélsz, nem lennél az a jókislány meg néha csókosnak szokott csúfolni, amiért mindenkivel próbálok udvarias lenni, nagywécé után azzal poénkodott, hogy most már biztosan tudom, hogy a lányoknak nem rózsaillatú a széklete.
2019. márc. 24. 12:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki azt hinné, nem vagyok görcsös (régen az voltam, még gyerekként, de felnőtt koromból már rutinból vagyok ilyen, nem is tudok másmilyen lenni).
2019. márc. 24. 12:42
 2/7 A kérdező kommentje:
Látom a barátnőimen, hogy a pasijuk jelenlétében gügyögnek és megváltozik a hangszínük is. Én becézem a páromot, de sosem viselkedtem így a jelenlétében, meg egyik párommal sem, ettől még érzékeny vagyok, de nem "cukiskodom".
2019. márc. 24. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Igen, zavarja. Mint ahogy a kisebb önbecsülésű vagy kevésbé értékes férfiak nagy részét. Sajnos kevés férfi tudja azt elfogadni, hogy tulajdonságait nézve nincs alájuk rendelve a barátnőjük. Valahogy kisebbségi komplexusuk lesz attól, ha sok téren jobb náluk a párjuk. Ezzel nagyon nem tudsz mit csinálni. Vagy elfogadod, hogy folyamatosan építi le a te önbizalmad, vagy keresel egy olyan férfit, akinek tök természetes, hogy te is sok dologban jó vagy és ő is fel tud nézni rád komplexusok nélkül.
2019. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha zavarná, nem lenne a barátod.
2019. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ezek a csúfolódások nála mennyire komolyak, de ha rosszindulatú, akkor érezni. És az gáz is, ha kapcsolaton belül fúrják egymást. Hány éves a barátod? A wc-s dolog csak szimplán gyerekes.
2019. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

A "tökéletes" emberektől általában falra mászik mindenki, senki sem szereti az okoskodásokat, én vagyok a legjobb, stb...ket hallgatni.

És ez nem alacsony önbecsülés kérdése, ez nettó fszság amit a 3-as ír, természetes, ha van egy öntelt, pökhendi, kihaénnem típusú ember, zsigerből azt a reakciót váltja ki bárkiből, hogy na ezt jobb elkerülni, vagy nem egy légtérben lenni vele.

Vannak, akik lazábban kezelik az életet, nőkben meg az ilyen okostojások különösen idegesítőek, jellemzően kisebbrendűségi komplexusuk van többnyire.

Meg maradjunk annyiban, nem egy férfinek kellene felnézni a nőre, hanem fordítva. Aki így gondolkodik, válasszon nő létére barátnőt, vagy ne éljen párkapcsolatban.

2019. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátod gyerekes. Önmagával vannak gondjai a leírtak alapján és ezt úgy palástolja, úgy próbálja kezelni hogy téged piszkál és benned próbál hibát keresni.

Wc-s dolog... óvodás szint. Emberek vagyunk basszus. Milyennek kéne lennie?

Minek kéne gügyögni a párodnak? Ezt nem is értem.

Benned próbál hibát keresni pedig magával vannak gondjai.

2019. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!