Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat miért zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat miért zavarja, hogy sportolni járok?

Figyelt kérdés
Az elején nem zavarta, mert tetszett neki a testem, most viszont nyíltan nyafog és duzzog, ha megyek. Mindig mondja, hogy jól van, őt otthon hagyom egyedül, inkább vele foglalkoznék. Már eljutott odáig, hogy "véletlenül" mindig akkor kell menni valahova, ha én edzeni akarok menni. Néhányszor el akart jönni velem futni, de neki nincs edzőruhája, ezért szabadidő melegítőben ment el, és amikor meglátta az én idei Adidas-szettemet, a fejpántomat, a futókesztyűmet az okos órámat, a futótáskámat, az volt a baja, hogy így hogy nézünk ki egymás mellett. A futást is azért adta fel, mert hülyén nézünk ki egymás mellett.
2019. máj. 4. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle!
2019. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha annyira nagyon szeretne menni veled elmenne futni veled.

Èn bármit megtennék egy ilyen baratnőért, aki sportol ès együtt szeretné csinálni. Ez sokat lendítene a kapcsolaton, újabb közös pont lenne.

Konkrétan vennie kellene egy rövidnadrágot, egy pólót és egy cipőt. Én most kaptam rá a futásra. Egy Nike póló, nadrág, futócipő 30 ezer volt és ez egy éves befektetés, nem havonta kell újra kifizetni ennyit.


Ha nem kèpes erre akkor beszéld meg vele, hogy ne duzzogjon. Ez téged zavar ès ahelyett, hogy támogatna ezzel csak visszahúz.


Sok szerencsét hozzá!


F/23

2019. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mit nem értesz, elmondta nyíltan: hanyagolod miatta. Amúgy ez a hirtelen jött futómánia rengeteg nőnél csakis erről szól, egy "legális" módja, hogy a féllábbal már a kapcsolatból kint lévő nő felkészítse magát a hamarosan rá váró húspiacra.
2019. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Az nyilvánvaló, hogy nem illetek össze ebből a szembontból. Ezt meg kell értenetek egyástól
2019. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Más szempontból területen összeilletek?
2019. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt most komolyan van aki azt gondolja, hogy futni csak nike meg adidas jó? A futócipő okés, de kit érdekel, hogy melegítőben megy-e? Ebből is látszik, hogy nem a futás öröméért futna, hanem csak veled menne, gondolom féltékeny és ellenőrizni akar.

Ezt meg kell beszélnetek, mert neked ez az életmódod része és butaság lenne másvalakiért feladni. Addig ő meg sörözzön a barátaival, vagy gépezzen, vagy olvasson, vagy látogassa meg az anyukáját, mit tudom én. Akár edzeni is mehetne máshova, nélküled. Nem igaz, hogy nem tudja nélküled elfoglalni magát és nem tudja belátni hogy heti x alkalommal x órát a hobbiddal töltesz.

2019. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán mert az ellentéted, és talán úgy gondolja, az emberek olyan szemmel néznek majd rá, hogy a barátnője milyen jól néz ki, hozzá képest a pasija meg egy lajhár..
2019. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!