Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja, hogy most,28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja, hogy most,28 évesen érzem magam a legjobban?

Figyelt kérdés

28/N vagyok, a párom 27/F, 4 éve együtt. Kb. egy éve ilyenkor elért az önbizalmam egy mélypontot, elegem lett abból, hogy soha nem tudok bátran felvenni egy bikinit, sem csinos ruhákat, mert olyan löttyedt fajta sovány voltam, és nem tudtam sminkelni sem, csak bénán. Elkezdtem edzeni, teljesen átalakítottam a ruhatáram, és pár hónap alatt majd' kiugrottam már a bőrömből, annyira jól éreztem magam végre. Azóta is folytatom az új életmódom és még tovább javult a helyzet.

A páromat viszont zavarja a dolog. Neki én vagyok az első barátnője, és sokszor hallgattam már, hogy mennyire szenvedés volt 20 felett szűznek lenni, és rám is mennyit kellett várnia. Az egész kapcsolatunk alatt végig rettegett, hogy elhagyom. Pedig mindig mondtam, hogy szeretem, de mégis volt benne valami kiszolgáltatottság, mert szerinte monopolhelyzete van a huszonéves nőknek. Engem nem érdekelt, mert szerettem, és nem érdekelt, hogy milyen könnyen találnék mást stb.

Tegnapelőtt beszólt egy olyat, hogy nagyon zavarja, hogy még így sem egyenlítődik ki a helyzet a fejemben, hogy közeledek a 30-hoz, sőt, most lett igazán nagy arcom. Pedig akárhogy küzdök, akármilyen ruhákat veszek fel, soha többé nem leszek már 20. Mondom, szebbnek, értelmesebbnek érzem magam, mint 20 évesen, szóval nekem nem baj, de kösz a bunkóságot. Utána elhangzott az, hogy akárhogy is érzem magam, csak nevetség tárgya vagyok, messziről ordít rólam a kétségbeesett rettegés, és látszik, hogy a közelében sem vagyok a 20-nak.

Nagyon rosszul esett, sírtam is utána, és ráadásul tudom, hogy nincs igaza, mert sokkal fiatalabbnak szoktak nézni a koromnál, valamint a tükröt is ismerem. Rengeteg udvarlóm is van, alig győzöm őket visszautasítani.

Miért zavarja őt ennyire, hogy van önbizalmam? Nem vagyok qrvás, nem vagyok elszállva magamtól, nem akartam elhagyni sem őt soha, csak végre jól érzem magam a bőrömben, és szép nőnek érzem magam, nem löttyedt, szürke egér kislánynak. Ennyi az egész...


2019. máj. 28. 14:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%

Hahahaaaa


Ismerek egy ilyen párt, a pasi eszméletlen csúnya, kövér, kopaszodik, csóró, rosszul öltözik, tanulatlan, ráncos, most lett harminc, napiszrfüggő..


Vele és a barátnőjével(korombeli) voltunk étteremben, ahol felvilágosított, hogy 30 felett mindenki úgy néz ki, mint ő, és két év múlva, mikor betöltöm a harmincat, én is így fogok, onnan nekünk nőknek( a barátnőjének is) csak lefelé van stb...


Nagyon nevetséges volt. Gyorsan kinyitottam neki a tindert, hogy képbe kerüljön milyen a korosztálya férfirésze, mire közölte, hogy manipulált fotók, meg úgy se állnának le korulbeli nőkkel, meg ő nem ismer ilyeneket..


Ki milyen körökben forog persze..


Menekülj tőle, amíg megteheted, kegyetlen manipulatív dögök az önbizlomhiányos emberek, akár nők, akár férfiak.


Mindegy hogy néz ki, csak akkor jöhet szóba, ha rendben van magával.


Dobd ki, lenéz téged! Azt hiszi kevesebbet érsz! Találsz te olyat, akinek te vagy a világ csodája!


Nőként mondom, én is élvezem, hogy most nőnek érzem magam, és nem lánynak. Lánynak is jó volt lenni, ott is volt csúcs, de nőnek igazán jó, most érzem magam a csúcson a nőségemben, 28 vagyok, többnek érzem magam, mint lányként belsőleg és a testem is végre “beérett”.

2019. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen után nem érhetne hozzám, mert sikítanék.
2019. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
37%
mondjuk nekem fura, hogy a kérdező semmit nem ír, kicsit kamusagú így a kérdés....
2019. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Ja, mert ha nem érek rá egyből kommentelni, akkor nyilván kamu. :D Dolgozom közben, szüneten voltam, mikor kiírtam a kérdést.

Amúgy igazatok van, tényleg csak le akar húzni, mindig is rettegett, hogy találok jobbat, most aztán már főleg.

Szexeltünk rendesen, de a beszólása óta nem vagyok képes lefeküdni vele.

2019. máj. 28. 14:53
 15/23 anonim ***** válasza:
77%
Dobd ki a francba! Egy társ nem így viselkedik és játszmázik, hanem támogat és együtt fejlődtök.
2019. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Meg fogom tenni. Bár eléggé elszomorító...
2019. máj. 28. 15:02
 17/23 anonim ***** válasza:
3%
szokásos kedélykorbácsoló kamukérdés a kis magányos művészlelkünk tollából
2019. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
13%
kamu, többször láttam már az oldalon ezt a kérdést
2019. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló jól megfogalmazta: "Sajnos a barátod súlyos önbizalomhiánnyal küzd és ezt egyrészt rajtad vezeti le, másrészt a te önbizalmadat igyekszik rombolni a beszólásaival. Én szembesíteném ezzel így. Hogy tudom, hogy miket gondol, és sajnálom, hogy neki rossz volt, de az nem szeretet, hogy visszahúzni próbál."


Neki van gondja, nem neked. Gyakorlatilag féltékeny rád. függetlenül attól, hogy ő férfi.

Nem tesz semmit annak érdekében, hogy változzon, te viszont tettél.


Valószínűleg furán is festetek együtt, egy jó formájú alakú nő, és egy löttyedt faszi

2019. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, igazából a saját sorsod kovácsa vagy. Ő egy komplexusos s...fej, ha neked ez elég, az a te igényszintedet mutatja.

31F

2019. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!