Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz ennyire meg tudja rontani a kapcsolatot? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Évek óta együtt élünk. Amikor megismerkedtünk átlagos volt, most jól menő üzlete van, sokat is dolgozik. Nekem is van munkám ami megvolt már megismerkedésünkkor is, átlagos alkalmazotti fizetés. Egyre többször mondja,a hogy haszontalan vagyok, pl ha pénzt kérek, mert az én fizetésem nem elég a háztartásra, gyerekemre.Már nagyon rosszul érzem magam így. Lehet erre valami... úgy érzem nem 42N
2019. máj. 28. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatot nagyon sok minden meg tud rontani, a pénz is. A párod rácsavarodott az anyagiakra, beépült a világképébe, hogy minden a pénz körül forog. EZ is egy függőség, mint az alkohol, a munkamánia vagy a szerencsejáték. Az a gáz, hogy beszélni sem tudsz vele, mert az ő világképe már más mint a tiéd, számára máshogy működik a világ. Szerintem nem lesz jobb. Ha meg akarod tartani, válj le róla anyagilag, költözz külön, mindent fizessetek felesben (ami neked nem fér bele az kimarad), és esetleg így. Vagy nyelsz egyet, elfogadod, hogy az ő világában te valami anyagi vérszívó vagy és ennek megfelelően fog időről időre beszólni-megalázni. Vagy harmadik út a szakítás...
2019. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pénz miatt romlott meg a kapcsolatotok. A párod eddig is ugyanilyen suttyó volt, csak nem engedhette meg magának hogy kinyilvánítsa.
2019. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van, aki egyébként is egy ki vagyok mi vagyok genya alak, abból a pénz ezt hamar előhozza. Nem csak párkapcsolatban, de rokoni és baráti kapcsolatokban is előjön. Nekem a testvérem volt mindig ilyen rossztermészetű, de mióta hozzáment egy jómódú férfihez ez hatványozódott. Ráadásul ő egy forintot nem keresett meg abból amijük van és mégis. A családom átlagos anyagi helyzetű, velünk meg úgy viselkedik néha mintha az alattvalói lennénk. Ilyenkor én teljesen ignorálom, attól valamennyire észhez tér.
2019. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen minden a pénz körül forog, de nem rossz ember, teljesen a pénz bűvöletében van. Én érzem magam rossznak, hogy nem tudok többet nyújtani...
2019. máj. 28. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt irod neked kell pénzt kérned töle,egy háztartásban vagytok,ezt nem beszéltétek meg?Meg kell alázkodnod neki,ö a megkeresett pénzét félti töled,akkor minek van veled???
2019. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pénzt kérsz tőle a te gyermekedre. A gyerek apja nem járul hozzá a gyereknevelés költségeihez?
2019. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lépj le!!!
2019. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amit írtam is, megváltozott az anyagi körülménye. Zavarja, hogy én azon a szinten maradtam mint voltam, ő meg többre vitte. Lehet van ahol ez meg tuják oldani,máshol is van, hogy van aki többet keres jóval mint a másik, ...de lehet csak látszat...
2019. máj. 29. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!