Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában a párom sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában a párom sokkal több időt tölt egy nála idősebb 40ev feletti férfival! Alig ismeri kb 3 hónapja és azt mondta fontosabb neki mint én! Ahogy látom jobban is érzi magát, lehet pl apakomplexus?

Figyelt kérdés

2019. máj. 28. 17:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De ő azt állítja hogy csak barátok,és szeret vele lenni,meg hogy mintha az apja lenne...de most sztem vannak egy kapcsolatban fontossági sorrendek...de össze vagyok zavarva mert nekem azt mondja hogy szeret
2019. máj. 28. 20:14
 12/15 anonim ***** válasza:
Te hiába gondolod így hogy mindent megadtál neki ő szerinte nem ha mást pasit talált. Hagyd már el a fenébe mit kínlódsz még mindig vele.
2019. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12%
A csajodnak pénz kell , meg előre a kész ,jóba ülni.. Nem csak te vagy ezzel egyedül , az enyém is el repült , de nem bánom .
2019. máj. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jó csak alig ismeri,teljesen megvan változva mióta ismeri,és nem tudom hogy jó irányba van e ez a változás,a csávó 40 feletti ismétlem...hogyan lehet valakit fontosabbnak tartani mint azt akit mindig ott volt mellette ....
2019. máj. 29. 04:19
 15/15 anonim ***** válasza:
Hiába ismételgeted hogy 40 feletti most ezzel mit csináljunk? Ő kell neki akár tetszik akár nem. Ragozhatod még írhatod hogy de hát szeret meg stb ha neked ez kell akkor kínlódjál vele itt elmondták hogy mi van csak te nem akarod felfogni.
2019. máj. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!