Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja, hogy egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja, hogy egyre jobb pasi vagyok? Frusztrált? Kisebbségi komplexusos?

Figyelt kérdés

Mindig vékony voltam, de most elkezdtem edzeni, 5 éve amikor összejöttünk teljesen más egzisztenciám volt, most látszik az öltözködésemen, hajamon, bőrömön, hogy egy igényes, tehetős pasi vagyok. Az utcán megnéznek a nők. Barátnőm állandóan hisztit csap, amikor elmegyek edzeni, mindig akkor talál ki valamit, hogy csinálni kéne, metroszexuálisnak hív, amikor veszek magamnak valamit. Féltékenykedik, pedig hűséges típus vagyok.

Én vagyok az első hosszabb párkapcsolata, mindig mondta, hogy mennyire nincs megelégedve magával, hiába nyugtatgattam, hogy szerintem szép.

Mindig beszólogat, hogy biztos csorgatom a feszes testű, 23 éves egyetemista lányokra a nyálam, mert neki csak egy érettségije van, és biztos ezért is lenézem. Napi fél órát nézi a striákat a fenekén a tükörbe. Mit lehet tenni? Csak a szakítás?



2019. máj. 28. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem unod még a h*lye kérdéseidet? Hol nő vagy, akire a pasija féltékeny, hol pasi akire meg a nője...


Atom sötét ember vagy!


Ennyi erővel írj regényeket, hátha találsz hozzájuk egy kiadót.

2019. máj. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
PÁrkapcsolati problémákban meglepő kérdések, igen..
2019. máj. 28. 18:35
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

# 1


A hasonló kérdés, ahol a nemek pont fordítva vannak, az enyém, nem a kérdezőé. Sajnos nagyon is valós helyzetek ezek, sok a féltékeny és frusztrált ember.

2019. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

"Sajnos a barátodnőd súlyos önbizalomhiánnyal küzd és ezt egyrészt rajtad vezeti le, másrészt a te önbizalmadat igyekszik rombolni a beszólásaival. Én szembesíteném ezzel így. Hogy tudom, hogy miket gondol, és sajnálom, hogy neki rossz volt, de az nem szeretet, hogy visszahúzni próbál.



Igazából nem tudom, én nem tudnék vele maradni egy ilyen után. Nekem annyira nem a szeretet és szerelem jön le ebből, hanem valami torz személyiség egyenes BÁNTANI AKARÁSA, hogy teljesen kiábrándulnék. De ha te nem adtad fel, szembesítsd, és mondd, hogy a következő ilyennél repülni fog.


Legalábbis én ezt tenném, ha őrülten szerelmes lennék. Egyéb esetben kuka."

2019. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
gondolom negyed annyi ember sem fogja a nőt mocskolni, és a szakítást javasolni
2019. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Én vagyok ismét a másik kérdező, szerintem egyformán gáz, akármilyen nemű az illető.
2019. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon menő vagy


Egy igazi fookin legend. Hozzád a Dzsonibravó is csak cipőtpucolni járhat.

2019. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Látják, kérem, ez történik, ha egy fél nemzedék az "éjjel-nappal Budapest" szellemiségét követve nő fel.
2019. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a sok gyúrás, hajápolás meg vásárolgatás mellett kis időt tölthetnél a barátnőddel is és akkor érezné hogy szereted, nem csak üres szavak lennének a "nyugtatgatásid" ;) Szexelj vele többet.
2019. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak egy dolgot nem értek , hogy ha valaki ilyen apró dolgokat nem tud a párjával megbeszélni , ha nem holt idegen emberektől kér tanácsot , ami igazából nem tanács kérés ha nem panaszkodás mi francért van még ebben a kapcsolatban vagy egyáltalán kapcsolatban? Maradj egyedül.
2019. máj. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!