Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja, hogy egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja, hogy egyre jobb pasi vagyok? Frusztrált? Kisebbségi komplexusos?

Figyelt kérdés

Mindig vékony voltam, de most elkezdtem edzeni, 5 éve amikor összejöttünk teljesen más egzisztenciám volt, most látszik az öltözködésemen, hajamon, bőrömön, hogy egy igényes, tehetős pasi vagyok. Az utcán megnéznek a nők. Barátnőm állandóan hisztit csap, amikor elmegyek edzeni, mindig akkor talál ki valamit, hogy csinálni kéne, metroszexuálisnak hív, amikor veszek magamnak valamit. Féltékenykedik, pedig hűséges típus vagyok.

Én vagyok az első hosszabb párkapcsolata, mindig mondta, hogy mennyire nincs megelégedve magával, hiába nyugtatgattam, hogy szerintem szép.

Mindig beszólogat, hogy biztos csorgatom a feszes testű, 23 éves egyetemista lányokra a nyálam, mert neki csak egy érettségije van, és biztos ezért is lenézem. Napi fél órát nézi a striákat a fenekén a tükörbe. Mit lehet tenni? Csak a szakítás?



2019. máj. 28. 18:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha zavarja a külseje, rávehetnéd, hogy néha menjetek el együtt edzeni. Biztos nemet mond, mert nem mer elmenni, de valahogy győzd meg. Esetleg menjetek akkor mikor kevesebben vannak...vagy elmentek együtt futni este, akármi.

Ha tényleg nem akar edzeni, akkor próbálja ki a Gambe Slim ital koncentrátumot. Nekem bejött. Vékonyabbak lettek tőle a lábaim. Kell vagy 2-3 hét a látható eredményig, de semmi se hat azonnal.

A Puridren is nagyon hatásos, nézz utána. Kiegészíti egymást a kettő szer.


Tölts vele több időt, éreztesd vele, hogy szereted.

Biztosan azt gondolja, azért próbálsz jobban kinézni, mert másoknak akarsz tetszeni. Neki régen is tetszettél.

Mond el, hogy magadért csinálod, te így boldogabb vagy.

Az meg hogy csak érettségije van, az elején se zavart amikor összejöttetek.

2019. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező! Engem nem etetsz be a hülyeségeiddel. Ha majd lesz egy kis időm, csinálok egy második accot, és jobbnál jobb sztorikkal állok elő, hol a férfiakat, hol a nőket mártom be. Majd a hónap végén odaírom, hogy bocsika, az egész csak kitalált sztori volt.


Ennyire debil emberek nem léteznek, ennyire debil kapcsolatok úgyszintén, ennyire debil problémákon már tényleg agyalni kell, hogy valaki ilyeneket kitaláljon.


Szóval én továbbra is kamunak tartom az egészet.

2019. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja, még valami! Csinálok még plussz 4-5 regisztrációt, és elindítom a sztorim fejtegetését, ahogyan itt jópáran csinálják.
2019. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"Néhányan küldtek képet. Hát, tök más volt a képeken, mint amit ők előadtak..."


Ja, persze. Itt a gyakorin még egy orosz instagram modell is átlagos kategória.

2019. jún. 19. 01:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!