Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lépjek rajta túl, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek rajta túl, ha a barátnőm ennyi férfivel volt előttem?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve járunk, együtt is élünk fél éve. Soha nem forszíroztam, hogy kinek mennyi volt előtte, pont azért, mert felesleges frusztrációt okoz. Nemrég szóba került a téma egy másik téma kapcsán és akkor elmondta, hogy előttem 17 férfival volt. Nem is az a fajta lány, akiből ezt kinézem, mert inkább visszafogottabb. Az is igaz, hogy volt egy nagyon durva szakítása, azt mondta utána így tudott felejteni. És hogy nem bánja, de nem is hiányzik neki, hogy csak szexkapcsolatai legyenek. Értékelem az őszinteségét, de jobb lett volna, ha hallgat erről. Most ez bennem van, sokat agyalok rajta. Emiatt biztos nem szakítok vele, mert nagyon jó a kapcsolatunk.22 éves amúgy a barátnőm.

30f


2019. máj. 29. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez annyira nem is sok.
2019. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Legalább bevallotta, aki jól néz ki ez nem meglepő dolog
2019. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

De, ha csak 16 lett volna talán össze se jöttetek volna.


Mostantól közös az utazók,erre vigyázzatok.

2019. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

17. 6 év szexuális élettel számolva ez évi kevesebb mint 3.

Nem olyan sok.

2019. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is ennyi volt kb olyan idős koromra.Több,mint tíz éve vagyunk együtt.Az zavar inkább,hogy neki volt sok,vagy hogy neked kevesebb
2019. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem 46 evesen se volt ennyi de hat valtozik a vilag...
2019. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Van erre egy jó kifejezés: krvából lesz a jó feleség.
2019. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem összesen 8 nővel volt dolgom a barátnőmet is beleszámítva. Ezekből is voltak kalandok, tudom, hogy nincs ennek akkora jelentősége. Mégis a barátnőm annyival fiatalabb nálam és akkor is rossz belegondolni, hogy mennyien hozzáértek már... Ettől még ugyanúgy szeretem, de rossz érzés belegondolni.
2019. máj. 29. 16:30
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
30 évesen nem gondolod, hogy ez kicsit gyerekes hozzáállás?
2019. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%

26 voltam, mikor összejöttem a jelenlegivel. Ő a 35. nekem.

4 éve vagyunk együtt.

Ez se sok, a 17 főleg nem az.

2019. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!