Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nős férfivel járok fél...

Egy nős férfivel járok fél éve. Tegnap bukott le előttem. Hagyjam el? Szeretem.

Figyelt kérdés
Tegnap derült ki, hogy van felesége, 4 éve. Eddig azt mondta, elvált már 1 éve, és az ex-neje hívogatja a gyerekek miatt. Hittem neki. Nem élünk együtt, hétvégente 1 napot aludt nálam, hétköznap is sokat volt velem. Nem gyanakodtam, hogy átver. Gyűrűt sem viselt. Részemről a szülőknek való bemutatás is megtörtént. Néhány barátját ismerem, egyik sem tudta, hogy nős. A felesége nem tud rólam. Nem akarom tönkretenni a házasságát, de ha fél éve velem csalja, nem hiszem hogy meg lehetne menteni. Mit gondoltok? 23L (A férfi 29)
2009. szept. 25. 10:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
82%

1. Dobd ki.

2. Tálalj ki az asszonynak, hogy ne bánthassa többé.

25F

2009. szept. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
93%

Fél év alatt mégsem hagyta el érted a feleségét, pedig sztem volt ideje gondolkozni rajta... tehát veszett ügy. Nem fogja elhagyni a feleségét, csak kalandot keresett..

Én személy szerint azt mondom, hogy addig szállj ki amig lehet...

L/22

2009. szept. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:
Szeretem. Tegnap azt mondta, már beadta a válópert. Csak még jó pár hónap mire elválnak. Van egy külön lakása, ahol találkozgattunk. Ott él, főz, mos, takarít.
2009. szept. 25. 10:10
 4/63 anonim ***** válasza:
91%
Ezt komolyan mondod, hogy fél év alatt SEMMI nem tűnt fel? Nem volt feltűnő, hogy Te már a szüleidnek is bemutattad, de ő még a lakásába se invitált? Egyszerűen ezt nem hiszem el. A pasik 80 %-a egyébként nem hord gyűrűt. Ha szereted, hogy a pasid ilyen gerinctelen senkiházi féreg, akkor járj vele tovább nyugodta.
2009. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
94%
Voltaképpen csak meg akarod velünk indokoltatni hogy miért maradj vele, hiszen úgyis vele fogsz maradni. Ez egyértelmű. Igen, biztos bizonytalan volt de egyébként jó ember, a felesége a szemét, blabla.
2009. szept. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
91%

Egy ismerősöm több mint 10 évig játszotta a szerető szerepét, végül hozzáköltözött az ürge, de még akkor sem vált el.A vége az lett, hogy itt maradt a barátnőm egyedül egy kisbabával.

Ha az eszedre hallgatsz elhagyod!

2009. szept. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
89%

És szerinted most igazat mond???

Ha meg már beadta a válópert akkor nem jelent gondot,ha beszélsz a feleségével,nem? ?? Megmondod neki,h te szeretnél, mert megingodt a bizalmad...

2009. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
89%

És elhitted ezt a válópert beadtam sztorit?

Egyébként, ha nem borul a bili, akkor nem adta volna be? Én menekülőre fognám, nem hiszem, hogy egy szemétládával szeretnék együtt élni.

2009. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim válasza:
88%
Ha ezt a húzást megtette a feleségével, gondolod hogy veled nem fogja eljátszani? Ostoba vagy ha azt hiszed hogy veled tisztességes lesz! Ismered a barátait, akik szintén nem tudják hogy nős? Számomra ez hihetetlen.
2009. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de te még hiszel neki? Ahogy átverte a feleségét, úgy téged is átverhet! Ezt azért tartsd szem előtt! Volt ideje gondolkodni! Úgy ahogy a feleségét megcsalta Veled, úgy gyakorlatilag téged is megcsalt a feleségével. Mi garancia, hogy beadta a válópert? Lehet, hogy megint csak kábít...

Részemről oda lenne a bizalom, márpedig a bizalom és az ŐSZINTESÉG minden kapcsolat alapja.

Én a helyedben megmutatnám neki, hogy merre találja az ajtót!

2009. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!