Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem munkahelyi problémái...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem munkahelyi problémái miatt szétesőben a házasságunk. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Elvileg szereti a munkáját és a munkahelyét is,de mégsem találja a helyét. Újra akarja definiálni az irányokat, amerre tart és felülvizsgálni az eddigi karrierútját, hogy kitalálja, hogyan tovább. Hónapok óta ez a problémája, nem jut előbbre. Egyre kevésbé hatékony, alvászavarai vannak, folyton fáradt, levert, szomorú és határozatlan. A szexuális életünk gyakorlatilag megszűnt, már nem is közeledik hozzám, ha mégis, az is kudarc. Egyáltalán nem volt ilyen eddig, mindennek pont az ellenkezöje volt jellemző rá a 10 év alatt, amióta együtt vagyunk. Tudom, hogy támogatnom kell, mert nehéz időszaka van, de nem értem, mi a problémája valójában és nem tudom, hogyan segítsek neki. Kezdem elveszteni a türelmem, egészségi problémáim vannak, én is folyton fáradt vagyok és iszonyúan frusztrál a szexhiány,de leginkább az,hogy elutasít. Próbálunk megoldást találni, sokat beszélgetünk, a szabadidőnkben próbálunk pihenni, programokat szervezni, elkezdett terápiára járni, sportol. De mindig visszaesünk abba az állapotba, amikor ő feszült és lehangolt, én pedig ideges vagyok, csalódott és dühös. Eddig boldogok voltunk, annyiféle gonddal megküzdöttünk együtt és csak közelebb kerültünk egymáshoz. Innen eljutottunk oda, hogy ő elvonult lefeküdni korán én meg kínomban és dühömben mostanáig takarítottam. Nem tudom, meddig vagyok köteles kitartani, hol a házastársi eskü határa. Mindent megpróbáltam, de semmi nem változik. Nagyon szeretem őt és sajnálom a helyzetét, de ez így nem élet, egyikünknek se. Azon gondolkodom, hogy elhagyom. Nem akarom magára hagyni a nehéz helyzetben, én is mindig számíthattam rá és most is, támogatnám,ahogy tudom. De úgy érzem, ez már nem is házasság, talán jobb lenne nekünk külön. Ti mit tennétek a helyemben? Előre is köszönöm annak, aki válaszol.
2019. máj. 29. 23:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
En is keresnek egy szeretot a helyedbe mint a ferjed:)!
2019. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Pont a lényeget nem írtad le!


- Mi a melója?

- Mi a szakmája?

- Tudna váltani?

- Anyagiak/adósság?

2019. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Orvosi kutatás területén dolgozik, nagyon keresett témával foglalkozik. Nem akar váltani, mindig is ezt szerette volna csinálni. Mindenképp a szakmán belül akar maradni és munkahelyet sem akar váltani, csak új irányban akar elindulni. Jól keres, anyagilag rendben vagyunk. Adósságunk van (lakáshitel), ennek a törlesztése nem jelent gondot.
2019. máj. 29. 23:18
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Szexhiány. :D :D :D
2019. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akar váltani, akkor vagy szétmentek, vagy keresel egy szeretőt.
2019. máj. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A 4/4 választ nem teljesen értem. Elmondanád, mire gondolsz pontosan?
2019. máj. 29. 23:37
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Szeretöje van :/ Neked is az kell
2019. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Ebben a helyzetben el kell neki mondani hogy szereted, de ezek és ezek a problémáitok amin így és így tudnátok változtatni. Ha hajlandó rá akkor változtassatok és dolgozzatok a kapcsolaton.

Ha nem akkor elhagyod.

Ezt mondd el neki. Ehhez mérten mérlegeljen.

Langyos trutyuban tengődni a legszarabb.

2019. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

Ezen egyedül ő tud változtatni. Már ha akar... De sajnos az emberek nagyon könnyen belekényelmesednek ebbe az állapotba.

Nekem ment rá erre kapcsolatom, ugyan ez volt a helyzet. Ő jajj de szereti amit csinál, nem akar váltani mert mennyit tudna ezzel keresni, de azért folyamatosan fáradt, stresszes volt és velem se foglalkozott. Ment ez majdnem 1 évig aztán meguntam. Mellé persze elkezdett inni is.

Utána kb 3 évig még tudtam róla, hogy mi van vele mert egy városban laktunk. Semmit nem változtatott, csúszott szépen egyre lejjebb, ivott egyre többet. Az összes pénzét elverte hülyeségekre (bár ez mindig is így volt azért nem haladt soha semerre). Hiába mondtál neki akármit, majd ő tudja, senkire nem hallgatott. Nem is akart változtatni semmin, teljesen jó volt így neki, szerintem azóta is keresi az "új irányt" meg minden este takony részegre issza magát.

Szóval én nem sok jót jósolok ennek. Ha ő nem akar ebből kitörni akkor nem tudsz vele mit csinálni. Igazából egy nagy hiszti az egész, unja amit csinál de fél bármit is változtatni. És nem is képes átlátni a saját hibáját ebben. Ráadásul el fog marni maga mellől mindenkit aki segíteni akar mert "ők nem értik meg szegénykét brühühü".

Hogy miért alakul ki ez a helyzet azt nem tudom megmondani. Talán tényleg csak annyi az oka, hogy valójában nem szeretik amit csinálnak, de egyszerűen nem tudják azt belátni, hogy változtatniuk kéne, nem akarják elfogadni, hogy rossz irányba vitték az életüket. És ahogy mondtam sajnos te nem tudsz segíteni. Még ha jó ötleted lesz amivel kimászhatna ebből a helyzetből akkor sem fog rád hallgatni mert annyira magába van zuhanva, hogy mindent támadásnak vesz.

2019. máj. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Rockarc ***** válasza:

Valoszinuleg mar nem fog kijonni a mokuskerekbol. Nagyobb a fa, mint a fejszeje, ezert rekedt meg. Lehet, hogy lesz ra megoldas meg igy is, de addig szetveri a parkapcsolatotokat. Te mar ezt erzed, benne lehet nem is tudatosult, teljesen beszukult a latasmodja.


Nem, nem kotelesseged megvarni amig a sajat maga altal gerjesztett feszultseg megszunik. Valaki hisztinek definialta, igen, ez tenyleg talalo ra. Nem a munkaval van baj, hanem a hozzaallasaval. A kutatok sokszor egyedul halnak meg, nem marad senki mellettuk, a fanatizmus nem kompatibilis a parkapcsolattal.


43F

2019. máj. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!