Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a párom exén?

Figyelt kérdés

Igazából azt sem tudom, hol kezdjem ezt a témát. A barátommal 2 éve vagyunk együtt, igazából 3 éve ismerjük egymást és nekem ő a legelső barátom, neki viszont volt előttem jó pár kapcsolata, futókapcsolat,egyéjszakás kaland és egy nagyon komoly kapcsolata is, ez volt az előző barátnője.

Szóval ők szakítottak, és rá pár hónapra megismertük egymást, akkor elkezdtünk találkozgatni majd összejöttünk, de szakítottunk egy hónap után.Nem volt senkim ezután sem, ő viszont visszament az exéhez és egy másik lányhoz is /nem komoly kapcsolat céljából./ majd megígérte hogy megváltozik, újra összejöttünk és 2 éve együtt vagyunk, tényleg semmi panaszom nem lehet rá, 180 fokos fordulatot vett, rá sem néz másra. Viszont én állandóan a múltján,az exein rágódok, pedig semmi okom nem lenne rá.Leültünk megbeszélni rengetegszer, elmondott mindent amit tudni akartam normálisan, volt olyan is hogy összevesztünk, és sajnos az én hibámból, mert napi szinten felhozom neki ezeket a dolgokat, amik engem bántanak. Folyamatosan nézegetem az exe képeit, utálom azokat a helyeket ahol együtt voltak, állandóan hozzá hasonlítom magam. Egyszóval rettenetesen gyerekesnek érzem magam, mert tudom hogy ez így nem normális. Van esetleg valami ötletetek vagy hasonló tapasztalatotok hogy ilyenkor mi hatásos, hogy tudnék több önbizalmat szerezni?

A válaszokat előre is köszönöm.

20L


2019. máj. 30. 01:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Keress egy szűz pasit, ha ekkora defekted van!
2019. máj. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Rockarc ***** válasza:
84%

Egyszeru, csak a sajat eletedet kene elni. Ha nem tudnad, hogy ki volt az exe, akkor is ilyen torest okozna benned? Persze, hogy nem. Hagyd a francba a csajt, ha ugy nezzuk te nyertel. Lehet a kulsod alapjan hatranyban vagy, de a belsod azt boven kompenzalja. Azaz kompenzalna, ha nem izelgetned a baratod az exenek a remkepeivel. Lepj tul ezen, a srac a tied, ha visszalokdosned se menne vissza ahhoz a lanyhoz. Ha ez nem sagit rajtad, akkor semmi.


43F

2019. máj. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ne csinálj problémát oda ahol nincs! Lépj túl rajta, téged választott.
2019. máj. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt hasonló probléma, mert a barátomnak előttem volt egy menyasszonya, akit nagyon szeretett. Sok vita volt köztünk miatta, nagyon nehezen tudtam elfogadni, hogy nekem ő az első nagy szerelem, neki meg nyilvánvalóan nem én. Tényleg szörnyen gyerekes ilyesmin kattogni, de ami rossz érzés, az rossz akkor is, ha nem ésszerű. Mai napig nem önt el a boldogság, ha erre gondolok viszont már nem zavar különösebben. A múltnak nincs akkora jelentőség, mint a jelennek, és csak magunknak ártunk azzal, hogy olyan dologgal foglalkozunk, ami már nincs.
2019. máj. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesztek együtt sokáig, ha mindent megteszel, hogy elmard magad mellől.

Exem ugyanezt csinálta. Titokban kitörölt egy csomó képet a gépemen, mert a volt barátommal voltam rajta. Nekem ezek az emlékek fontosak, elég rendesen kiakadtam. Például volt közte olyan, ahol a nagymamám is a képeken volt, azok voltak róla az utolsó fotóim, és csak digitálisan volt meg.

Állandóan féltékenykedett. Hiába mondtam, hogy engem megsért azzal, ha feltételezi, hogy bárkivel elmegyek, akivel összefutok. Soha, senkit nem csaltam meg.

Pár hónap után kiderült, hogy ő viszont nem a hűség mintaképe, mindenkivel flörtöl a hátam mögött, és minden exét gyűlöli. Ki is tettem, mint a macskát.

2019. máj. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem az ember személyisége nem változik ilyen gyorsan,és ekkorát.Szóval nem változott,csak ügyesen csinálja.De nem az exevel,szóval őt hiâba nézegeted.
2019. máj. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked az a problémád, hogy anno elhagyott, ezért a bizalmad odalett. Most ha 2 éve nyomát se mutatja annak, hogy megbízhatatlan lenne, akkor nagyon sokat kéne dolgozz azon, hogy elengedd ezt a sérelmed, különben meg fogja unni
2019. máj. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
2 éve ezen aggódsz,ez komoly?? Ha nem beszélnek,nem tartják a kapcsolatot fölösleges ezen stresszelni magadat szerintem. Érezteti veled,hogy szeret?
2019. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 lilla64 ***** válasza:
100%
Ne rágódj a múlton,mert nem tudod úgyse megváltoztatni.Ha igy folytatod tönkrevágod a kapcsolatodat a pároddal,mert egyszer megúnja,hogy napi szinten előhozakodol az exével.
2019. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Az, hogy te szende szuz eletet eltel, meg nem azt jelenti, hogy a parod magyarazattal tartozik feled! Semmi kozod a volt kapcsolataihoz es ahhoz, hogy elotted kivel mit csinalt! Nem is tudom, hogy tud elviselni teged a parod..folytasd csak a hulyeseged es talagl helyetted egy normalis baratnot, mert egyertelmu, hogy te nem vagy az.
2019. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!