Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a párom exén?

Figyelt kérdés

Igazából azt sem tudom, hol kezdjem ezt a témát. A barátommal 2 éve vagyunk együtt, igazából 3 éve ismerjük egymást és nekem ő a legelső barátom, neki viszont volt előttem jó pár kapcsolata, futókapcsolat,egyéjszakás kaland és egy nagyon komoly kapcsolata is, ez volt az előző barátnője.

Szóval ők szakítottak, és rá pár hónapra megismertük egymást, akkor elkezdtünk találkozgatni majd összejöttünk, de szakítottunk egy hónap után.Nem volt senkim ezután sem, ő viszont visszament az exéhez és egy másik lányhoz is /nem komoly kapcsolat céljából./ majd megígérte hogy megváltozik, újra összejöttünk és 2 éve együtt vagyunk, tényleg semmi panaszom nem lehet rá, 180 fokos fordulatot vett, rá sem néz másra. Viszont én állandóan a múltján,az exein rágódok, pedig semmi okom nem lenne rá.Leültünk megbeszélni rengetegszer, elmondott mindent amit tudni akartam normálisan, volt olyan is hogy összevesztünk, és sajnos az én hibámból, mert napi szinten felhozom neki ezeket a dolgokat, amik engem bántanak. Folyamatosan nézegetem az exe képeit, utálom azokat a helyeket ahol együtt voltak, állandóan hozzá hasonlítom magam. Egyszóval rettenetesen gyerekesnek érzem magam, mert tudom hogy ez így nem normális. Van esetleg valami ötletetek vagy hasonló tapasztalatotok hogy ilyenkor mi hatásos, hogy tudnék több önbizalmat szerezni?

A válaszokat előre is köszönöm.

20L


2019. máj. 30. 01:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
38%
Neked baromira nincs min túllépned, mert a probléma kizárólag a te önbizalomhiányos ostoba fejedben létezik. Kezdj ezzel az önértékelési zavarral valamit, mert ezzel a viselkedéssel mindenkit elüldözöl magad mellől, teljes joggal, mert egyszerűen gusztustalan amit művelsz és nincs az ami ezt kompenzálná. Minek vagy vele, ha tudsz benne megbízni?
2019. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!