Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom inkább a prostikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom inkább a prostikat választja helyettem. Hogyan tegyem ezen túl magam?

Figyelt kérdés

Nem működött jól a szex köztünk az utóbbi időben, igazából nem tudom pontosan miért. Mostanában újra stresszes volt és voltak teljesítmény beli problémái de engem nem zavart, megtettem amit tudtam, bár kevés sikerrel.

Múlt héten azonban nagyjából szakított velem, mert nem tud velem elélvezni, míg a fizetős kiscsajokkal anno mindig el tudott élvezni (akkor is ha nem állt a ceruza tökéletesen vagy stresszes volt stb) és neki az kevesebb meló is mint velem lenni, hiszen ők 1 óra után le is lépnek, nem kell velük beszélgetnie stb.

Én egy tanult, intelligens nőnek tartom magam, ezt ő is sokszor elmondta, nagyon megbántott ezzel, hogy kvázi lecserél k*rvákra...

Persze elmondta, hogy nem szeret kevésbé de szexelni már nem akar. Azóta alig beszélünk, nem találkozunk, lehet már nem is fogunk, gondolom pár kiscsajt azóta igénybe vett...

27N



2019. máj. 3. 12:50
1 2
 1/15 Peter_mota ***** válasza:
50%
Véleményrm szerint ..akkor ahogy olvasom nem házas a fiatalemberrel , tehát ahogy látom csak használta magát , megunta ..... Ha szerette volna magát oltár elé vitte volna .
2019. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak nevezed, de nem is találkoztok? Akkor az exed, nem?
2019. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, tulajdonképpen az exem.
2019. máj. 3. 12:57
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Összefoglalom: ő azt mondta, hogy akkor élvezi a szexet, ha tudja, hogy a kiscsaj nem, csak a pénzért alázza magát. Erre élvez.

Veled azért nem jó, mert túl sok az érzelem. Neki az a jó, ha csak jön, mégy, és semmi érzelem. Nulla kötődés.


Te miért sírsz ilyen után? Örülj, hogy megszabadultál tőle!

2019. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Neki voltak teljesítménybeli probléma és emiatt téged hibáztat. Már ez sokat elmond srácról.

Az meg, hogy ennyire megalázott téged...

2019. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

27 éves vagy, nem kell hagyni,hogy rabolja az idődet, és megalázzon, mert ezt teszi azzal,hogy nem hajlandó Veled a szexre.

Azzal mindkettőtöknek tisztában kell lenni,hogy ilyen módon nem működik kapcsolat.

2019. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

A kérdésed az hogyan legyél ezen túl? ?

Gondolom a porban van az ömbecsülésed. De hidd el, az a férfi, aki prostizni jár, csak egy rakás szánalom.

A prostinak nem kell elélveznie, az se baj, ha 5 perc alatt eldurran, magyarán neki nem kell teljesíteni . Ez a fickó egy duplanulla. Kár érte keseregned.

2019. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igazából azt nem tudom, hogy hogyan áll a lányokhoz és mennyire foglalkozik velük, de azt tudom, hogy a dolog egyszerűségét élvezi, miszerint jön a lány, elélvez, fizet, elmegy a lány. Valamennyire biztos fontos a csaj is neki, mert kedveli a 69-et de lehet azt is csak maga miatt kedveli...

Nem volt lelkiéről megmondani, hogy a kiscsajok szeme előtt a 20 ezres lebeg amit kapnak, míg én tényleg szeretem de mindegy is már.

2019. máj. 3. 13:11
 9/15 anonim ***** válasza:
15%

Ha jó az alany, jó az állítmány.


Ha rossz az állítmány, bizony, rossz az alany.


:(


F35

2019. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon szánalmas párod van, remélem találsz egy olyan férfit aki tisztel és szeret téged, mert ez a viselkedés nem azt mutatja, hogy igazán szeretett. Komoly mentális problémái lehetnek és a kapcsolat se lehett jó ha nem tudtátok megbeszélni hanem suttyom elmegy prostihoz. Irásodból látszik, hogy te épp elméjű vagy, ne fecséreld ilyenekre az idődet és az energiádat.


üdv,egy volt prosti

2019. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!