Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még csak két éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még csak két éve vagyunk együtt, de úgy érzem megfeneklett, megéltük a végleteket és nem látom merre tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két éve jöttünk össze a párommal, egy éve össze is költöztünk, a mennyek kapuja nyílt meg előttem, megértő, szerető társ, aki a tenyerén hordoz, nem néz félre, az az őszinte imádat áradt a szemeiből akármikor rám nézett. Naponta többször bújtunk össze, amikor csak időnk engedte, sokat sétáltunk, csókolóztunk, virágokkal lepett meg, valóságos csoda volt. Hamar felhozta a házasság és a gyerek témát, de mindkettőnknek az volt a véleménye, hogy nézzük meg hogy élünk együtt.

Tanácstalan vagyok. Ebből a csodás meseszerű életből kopár, semmi lett. A legtöbb intimitás egy puszi a szájra, ha csókolózni szeretnék hátrál. Szex havonta egyszer vagy kétszer van, akkorsem élvez el. Nem kíván, vagy ha meg is kíván hamar elmegy a kedve közben. Gyerekről és házasságról szó sincs. Előfordult, hogy rémesen átlátszóan értelmetlenül hazudik. Volt, hogy felköszöntötte születésnapján az exét, majd kitalálta, hogy nem is ő írt neki, hanem valaki más az ő telefonjáról. Ártatlan dolog és mégis hazudott. Elméletileg nem csal meg. Sok dolga van, feszült, vizsgákra készül. Én sokat fejlődtem mellette, nem voltam egy konyhatündér, mostmár amikor csak lehetőségem van rá készítek neki vacsorát, igyekszem a kedvében járni. A szexben már nem próbálkozok, feladtam, lelombozott, hogy nem tudtam felkelteni az érdeklődését. Vissza lehet még hozni belőle azt a férfit, aki annyira meg volt bolondulva értem, vagy ez ennyi volt?! Boldog vagyok, mert a mai napig azt remélem, hogy ez csak átmeneti, lassan fél éve átmeneti, de mindig eszembe jutnak a kedvességei, a hozzáállása, hogy milyen nagyszerű volt minden.


2019. máj. 30. 11:56
1 2
 1/15 lilla64 ***** válasza:
81%
Lehet ezt magyarázni a vizsgákra való készülés miatti feszültségtől,de azzal is,hogy csak egy hirtelen fellángolás volt,ami elmúlt.
2019. máj. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi volt benne. A mai emberek többségének 2-3 évente kellene keresni új társat, mert ki vannak éhezve erre a kezdeti felemelő érzésre. Én 18 éve vagyok együtt a párommal, de megvallva őszintén, nálunk sincs már az ég világon semmi. A kötelező tiszteletkörök, a békés együttélés, és ezzel ki is merült.


Én is meghalnék egy szenvedélyes csókért, egy minőségi szexért, a pezsgésért, de tudom hogy ebben az életben ez már sosem lesz.


Aztán van aki elválik és beújít, de én ennek sem vagyok a híve, mivel semmi konkrét probléma sincs közöttünk.

2019. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag az elmúlt fél évben mindig volt valami amivel lehetett magyarázni.

Még mindig bizakodok benne, hogy ez csak átmeneti és minden olyan lesz, mint volt. De talán kinyithatnám már a szemem és elfogadhatnám a tényt, hogy nem lesz. Nem szeretnék kilépni ebből a kapcsolatból, pedig lehet, hogy ő már a terepet készíti elő a szakításnak? Nem tudom.

2019. máj. 30. 12:28
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm, hogy ezt leírtad, eszerint teljesen normális amit érzek, bár Ti azért igencsak tiszteletre méltó ideje éltek együtt, gratulálok! Lehetséges, hogy én is csak a pezsgésre vágyom? Nem tudom. Szeretem a párom, örülök, hogy mellettem van, mert segít, támogat. Csak ez a lelkesedése, rajongása hiányzik, az a felemelő érzés, amit az elején adott. Most is nyújthatná, de szerintem én már nem vagyok az a fénylő csillag az égen, akit mindenképp meg szeretne kaparintani :)
2019. máj. 30. 12:30
 5/15 A kérdező kommentje:
Korábban alig várta, hogy bemutasson az ismerőseinek, kollegáinak, ma már inkább nem is kell, hogy ott legyek. Butaság, de néha mintha szégyellne. Miközben nem olyan régen még boldog boldogtalannak rólam beszélt, mutatott stb.
2019. máj. 30. 12:37
 6/15 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen, mint a párod. Aztán rájöttem, hogy fellángolás volt és hamar le is csillapodtam, elmúlt a vonzalom.


30n

2019. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Plusz megjegyzés:

Én is húztam a kapcsolatot még jó fél évig pluszban, miután felismertem, hogy ez csak egy lángolás volt. Hogy miért?

Nem azért, mert éfltem kilépni, hanem mert azt hittem, velem van a baj és az érzések visszajönnek és különben is milyen szivtelen vagyok, hogy nem adok esélyt a kapcsolatnak. Sajnos nem jött vissza semmi.


Pedig az elején olyan lelkes voltam, azt hittem ő lesz a férjem, aludni alig tudtam.

Kicsit turkáltam, hogy mi lehet az oka és rájöttem, hogy ő nekem egy hiányt pótolt, mert az exem pl nagyon elhanyagolt és az ő figyelmességére nagyon szomjaztam. De csak a figyelmességre, nem az ő személyére, ezért kevertem össze a lángolást a szerelemmel.

Az ő részéről valós szerelem volt, itt én voltam a kutyaütő... :/


30n

2019. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez nem átmeneti dolog. Az igazi próba mindig az együtt élés, itt szokott sok kapcsolat megbukni. Ezt is igazából meg kell élni, szállj ki a kapcsolatból és pihentesd 1 jó évig mert egészségtelen bele ugrani rövid időn belül másikba.
2019. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ,6 éves tapasztalat után mondom férfiként.
2019. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

# 7/9

Sok nő elköveti ezt a hibát, hogy a figyelmességet kapja meg mástól de 1 év alatt ez is megszokottá válik és a régit kezdik hiányolni.

2019. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!