Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt most tényleg "nehezteln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt most tényleg "neheztelni" kell (N/23)?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a barátom felkapta a vizet, mivel mondtam otthon nem tudom elengedni magam szex téren. Régen voltunk együtt testileg és eléggé felhevültek a vágyaink. De mivel otthon voltam és szüleim is mondtam, én most nem szeretném mert nem tudnám elengedni magam és plusz figyelni kell nehogy valaki benyisson közbe. Láttam rajta, hogy eléggé megtört a jó hangulata. Mondta rendben van megérti, mégis úgy látom hogy mégsem rendben minden. Félek, hogy úgy gondolja most én elutasítottam őt testileg vagy hogy nem tartom elég vonzónak.
2019. máj. 30. 13:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
Jól érzed, lassan meglátogat egy olyan lányt akit nem zavarnak a szülei.
2019. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%
Na és mi lett volna ha adtál volna neki egy kis orált meg kézimunkát hogy könnyíts rajta? Az nem nagy dolog szerintem.
2019. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De minek nem lehet azt megérteni, hogy én nem éreztem volna jól magam. Mert pl szülei benyitnak és vagy nem tudom átadni magam a szexnek
2019. máj. 30. 13:17
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
Ez van, meg kell tanulnod hogy nem lehet mindig vonyítani.
2019. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%

Hány éves a barátod?

Mióta vagytok együtt?

Eddig hogy oldottátok meg a szexet?

2019. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
27 éves a barátom. Nehezen indult be a szex köztünk mivel még szüz voltam. Eddig hotelba oldottuk meg, de mondta nem egyszer hogy egy hónapban 1-2 szex neki nagyon kevés
2019. máj. 30. 13:33
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát még idősebbeknek is kevés havi 1-2 , ne hülyéskedj tele van hormonokkal még .
2019. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
De nekem elég ennyi is. Most akkor akaratom ellenére csináljam vele?
2019. máj. 30. 13:37
 9/22 anonim ***** válasza:

az első, hogy te akarod-e?!?

ha kívánod úgyis teremtesz rá alkalmat...

ha nem, ha szeret és értelmes megért.. ha nem igazán szeret akkor meg kár pazarolnod rá az idődet..

2019. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 lilla64 ***** válasza:
100%
Ilyen esetben én se tudtam volna elengedni magam,amikor fél szemmel azt kell figyelni,hogy mikor nyitanak rád.Ezt megérthetné a barátod is.Legközelebb ne a szüleidhez menjetek ha szexelni akartok.
2019. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!