Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt most tényleg "nehezteln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt most tényleg "neheztelni" kell (N/23)?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a barátom felkapta a vizet, mivel mondtam otthon nem tudom elengedni magam szex téren. Régen voltunk együtt testileg és eléggé felhevültek a vágyaink. De mivel otthon voltam és szüleim is mondtam, én most nem szeretném mert nem tudnám elengedni magam és plusz figyelni kell nehogy valaki benyisson közbe. Láttam rajta, hogy eléggé megtört a jó hangulata. Mondta rendben van megérti, mégis úgy látom hogy mégsem rendben minden. Félek, hogy úgy gondolja most én elutasítottam őt testileg vagy hogy nem tartom elég vonzónak.
2019. máj. 30. 13:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
43%

Ne csinálj olyat amit nem szeretnél mert nagyon megbánod. A pasid pedig megérthetné a helyzetet és nem kellene neki nyafogni mint egy elkényeztetett hisztis gyereknek.

Egyébként egy nulla lehet a pasi szex terén ha nem tudja elérni nálad hogy jobban kívánd a szexet. Habi 1-2 tényleg kevés. Ilyen korban a napi szex szokott lenni.

Ha találsz majd egy olyan pasit aki normálisan kielégít akkor te is állandóan vágysz majd rá.

2019. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%
Egyes boltokban lehet kapni egy erre alkalmas ezközt, amit állítólag ha használsz, akkor nem tudnak csak úgy rád nyitni. Ha jól emlékszem, az a neve, hogy kulcs.
2019. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

De nekem elég ennyi is. Most akkor akaratom ellenére csináljam vele?"


Az a baj, hogy nem kívánod azért elég ,ergo nem vagy szerelmes belé.Tudom vannak olyan emberek akiknek kevésbé van igényük rá , de nem ilyen fiatalon . Amikor akarod csinálni csúnya szót mondok , de hiányod van azért. Két szerelmes pár testileg és lelkileg is ott van a kapcsolatban , nem önző módon csak azt hajtogatja mit nem akar. Keres olyan férfit akinél valósak az érzelmeid mert ez csak áltatás.

2019. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs saját lakás,azért túlzás minden alkalommal hotelbe menni.. A havi 1-2 alkalom meg kevés. Én sem vagyok egy hatalmas étvágyú nő, de általában a helyzet hozza magát,ha egymás mellett fekszünk,összebújunk stb. Ha mindig meg kéne tervezni hogy hotelszobát vegyünk ki emiatt,oda a spontaneitás.
2019. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
96%

Attól félsz hogy rátok nyitnak? És? Nem lehet a szobád ajtaját bezárni? Plusz előre mondjátok meg az ősöknek hogy mi a szitu. Ha akarnak valamit ami sürgős akkor oldják meg maguk. Legyenek tisztelettel felétek.

Én lehet hogy tévedek, de úgy látom hogy az otthoni kommunikáció sem működik valami flottul. Beszélgetni kellene a családdal. Vagy a szülők szexhez való viszonyával vannak gondok.

2019. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem vagytok nála? Vagy ott sem tudod elengedni magad?


Nekem nőként válóok lenne ha csak havonta 2x, hotelben szexelhetnék a párommal. Szerintem nevetséges, hogy egy együttlétet napokkal vagy akár hetekkel előre meg kell tervezni. Teljesen idilli, mit is ír a naptár? hétfő délután fodrász, kedd vizsga, szerda reggel fogorvos, péntek este szex Karcsival a Hiltonban...

2019. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt felnőtt emberek vagytok, teljesen természetes a szex, a szülők is tudják hogy nem csak szájrapuszit adtok egymásnak. Ha nem tök retardáltak nem fognak csak úgy benyitogatni. Amúgy nem lehet bezárni az ajtót?

Másrészt ha ennyire eltérőek a szexuális igények (mondjuk a havi 1-2 tényleg kevés pláne ebben a korban) akkor az hosszútávon okozhat problémát. Nyilván nem kell akaratod ellenére szexelni vele, de ne lepődj meg ha idővel keres olyat akivel hasonlóak az igények. Lehet neked is jobb lenne olyan.


Nem rosszból írom, sok kapcsolatban okoz ez problémát.

2019. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A párkapcsolatban természetesen nagyon fontos a szeretkezés, a testi örömök, de nem (csak) erről szól a dolog. Egy egészséges kapcsolatban mindent meg lehet beszélni. A szexről is lehet, üljetek le a pároddal, és mondd el neki kedvesen, hogy ne haragudjon, de te nehezen engeded el magad, neked szükséged van nyugodt körülményre. Ha rendes, és szeret téged, akkor megérti. Mellesleg nem lehet bezárni az ajtót ilyenkor? Nálunk kulcsra lehet zárni az ajtókat.
2019. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nincsenek tekintettel a szüleid rátok hogy csak ugy benyitnak?

16eves voltam amikor eloszor volt barátom, sose feszengtunk a szex miatt, mert a szüleim voltak annyira normálisak hogy nem zavartak, max ha valami nagyon fontos akkor kopogtak. Beszélj errol a szuleiddel.

2019. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Feltalálták a zárat az ajtón.
2019. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!