Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a barátnőtökkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a barátnőtökkel, ha ő minden nap belenézne a telefonotokba amikor pl fürdötök vagy wc-re mentek?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi.
2019. máj. 30. 15:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Igen. Számomra ez elfogadhatatlan. Én sem nézek bele más telefonjába. laptopjába.


A válasz elvi volt, mert ujjlenyomatos.

2019. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10-es ezzel azt akartam irni hogy ha nálunk volt is egy fajta féltékenységi időszak (mindketten egy kicsit féltékeny tipusok vagyunk) nem kontor falaztunk ezzel meg adva egymásnak a bizalmat hogy nem kell sunnyogva kutakodni egymás után ha akartunk valamit ki mondtunk ha nem tetszett valami ki mondtunk és próbáltunk megoldani
2019. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 lilla64 ***** válasza:
50%
Én igen.Normális ember gondolhatja,hogy gyanus dolgokat senki nem hagy benne a telefonjában.
2019. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%

"ha nézi akkor valami oka van annak"


Pl. az, hogy egy bizalmatlan, kontrollmániás liba?

2019. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%
nem, egy normális, jol mukodo kapcsolatban nincs okom ra hogy a parom miert ne nezze meg a telefonomat. tolem nezegetheti akkor is ha ott vagyok 🤣
2019. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
33%

A bizalmat ki kell érdemelni,csak a naív emberek adnak bizalmat mindenkinek,majd amikor csalódnak,akkor itt siránkoznak.

A bizalom kétélű fegyver,ha te bízol benne,akkor nem tiltod le a mobilodról,viszont ha ő is benned,akkor nem kutakodik benne.

Számomra ugyanolyan bizalmatlanság lekódolni a párunk miatt a mobilt,mint kutakodni benne.

Természetesen mi is használjuk egymás telefonjait,nem merül fel bennem,hogy tüzetesebben nézelődjek benne,mert megtehetném.

Amennyiben a feleségem dugdosná előlem a mobilját,mindent gyanúsan levédene és érezném,hogy titkol valamit,akkor akármivel védené le,úgy is leklónoznám és elédugnám a dolgait!

Te pedig beszélj a barátnőddel,hogy fejezze be a sunyi nézelődést,mert nincs rejtegetni valód,szereted,bármikor belenézhet ,ha akar,és hidd befejezi majd a kutakodást.

Az egyenes ,őszinte szavak többet érnek,mint a játszmázások.

2019. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
94%

Igen.

Tök mindegy, oka van-e, hogy megnézi.

Ha oka van, akkor nem a telefont nézegeti sutyiban, hanem megkérdez, tőlem pedig őszinte választ fog kapni.

2019. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én első körben pszichológushoz küldeném, hogy kezeltesse a kontroll-mániáját...
2021. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!