Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljutsz arra a szintre akkor nincs vissza út vége?

Figyelt kérdés
Ha megfordul a fejemben a szakítás gondolata h lehet jobb lenne külön.. de nem szeretnék egyből szakítani amikor vlmi gubanc van anélkül h ne próbálnánk megoldani..
2019. máj. 31. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Ez így nem feltétlenül igaz. Vannak hullámvölgyek, amikor az ember úgy érzi, hogy vége a kapcsolatnak, mert már nem szeret, vagy én nem szeretem. Veszélyesebb, hogy ilyenkor könnyen bejöhet a képbe egy harmadik. De még innen is vissza lehet fordulni. Viszont mindkét félnek komolyan kell venni, energiát fektetni a kapcsolatba. Úgy kell kommunikálni, hogy mindketten vegyék komyan. Egy ember nem tud megmenteni egy házasságot. Ha csak az egyik ad bele mindent, akkor semmi nem fog változni. Viszont az aktívabb fél egy idő után megunja, hogy folyamatosan tepert a másik kegyeiért, de nem kapott vissza semmit és ilyenkor annyi keserűség gyűlik fel, hogy akkor már késő a másiknak észbe kapni.
2019. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Pedig ilyenkor vége lesz. Csak kérdés, meddig akarod elhúzni.
2019. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyankor már csak idő kérdése a szakítás. Mindennek van egy kifutási ideje.

De ha megfordult a fejedben, az nagyon nem jó jel.

2020. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb nem elhúzni a rossz kapcsolatot a végtelenségig, inkább le kell zárni minél hamarabb.
2020. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!