Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom lecseré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom lecseréltette velem a whatsapp profilképem?

Figyelt kérdés

Egy teljesen átlagos képről van szó, nincs kint a mellem, az arcom látszik csak rajta, annyi sminket viselek, amennyit máskor is. De szerinte túl kihívó, főleg, mert látszik hogy a fejem a párnán van az ágyban, és fekete rajta a felsőm, szerinte az is "túl sok" (????). Most olyat kellett kitennem, amit ő is jóváhagyott, és úgy nézek ki rajta mint egy 15 éves gyerek...


Ez normális viselkedés? Volt már több ilyen eset is, visszaküldött, hogy öltözzek át és hasonlók, de ez most azért esik rosszul, mert nem szeretem, hogy a barátaim, ismerőseim olyan képet látnak rólam, ami egyáltalán nem előnyös.


2019. máj. 31. 10:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Te párod. Megszoksz, vagy megszöksz.
2019. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
"Normális", hogy lecserélted mert azt mondta?:)
2019. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nyilván nem akarom, hogy mérges legyen rám, ezért cseréltem le.
2019. máj. 31. 10:25
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Lecseréltette? Kellett?

Hány éves vagy? 10? Nőj fel, ne hahyd magad ennyire irányítani!

Egy férfi.

2019. máj. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Igen, "kellett"... épp ez a bajom vele. Hogy nem kérte, vagy javasolta, vagy "beszéljük meg, mert zavar", hanem azt mondta hogy le kell cserélnem és kész.


De akkor jól érzem, hogy ez nem oké így.

2019. máj. 31. 10:31
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed, nagyon nem oké. Gondolkodj el ezen a kapcsolaton, nem a tulajdona vagy.
2019. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
A csadort rendelitek vagy varratod? Annak a színébe bele szólhatsz?
2019. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván nem akarom, hogy mérges legyen rám, ezért cseréltem le."


Az igazi probléma ebben az önfeladás, hogy hajlandó vagy lemondani a valós igényeidről, hogy a vágyott szeretetet, elfogadást és harmóniát/békét megélhesd.


Viszont ez egy ön-sorsrontó magatartás és pontosan ezt a vágyott harmóniát lehetetleníti el, le is vezetem neked, hogy miért.


Ha önfeladást vállalsz akkor nyilvánvalóan perifériára szorulsz a saját életedben és éppen a vágyott harmónia alól rúgod ki önként a széket, ugyanis jelen esetben is negatív érzelmeket élsz meg, hisz olyasmit erőszakoltál magadra !önkéntesen! (mert ez igenis a te döntésed, ugyanis nem "kell" engedelmeskedned a párodnak, mert nem rabszolgatartó-rabszolga viszony van köztetek), amit nem szeretnél.


Ez egy önerőszak.Hogy vezethetne ez harmóniához?Jól érzed most magad?Nyilván nem.


Na de miért lehet ez, hogy erre hajlamos vagy?


Az önfeladás mögött nagyon gyakran egy apakép-zavart lehet találni.Sok nőnél megfigyelhető, hogy gyermekkorban nem kapták meg az igényelt figyelmet, szeretetet és elfogadást apai oldalról, ezért ezt a hiánymotivációt továbbviszik a párkapcsolataikba és öntudatlanul is hajlamossá válnak az önfeladásra, hogy elfogadják/szeressék őket.(Nem állítom, hogy itt is ez a helyzet, csak vázoltam egy lehetséges okot.)


Ennek a hátulütője az, hogy egy olyan embert aki nem tiszteli és szereti saját magát más ember sem fog tudni tisztelni és szeretni.Esetleg irányítani, használni, birtokolni.


Tehát megkérdezem tőled:


Hol van az ön-becsülésed?

2019. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
11%
Ha te szólnál bele az övébe, az is zavarná a válaszadókat?
2019. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem elfogadhatatlan, de az is, hogy te behódoltál az erőszaknak és megtetted a hülye féltékeny, konrtollmániás hisztije miatt. Ez még csak a kezdet, nyugi, 2-3 éven belül már utcára se mehetsz felügyelet nélkül. Ha lenne önbecsülésed már a második átöltözhetős beszólásánál otthagytad volna ezt a férget. Sok boldogságot a ketrecben, ami vár rád..

#9 Nem igazán értem, mi a bajod. Nyilván ha a kérdező csinálná ezt a párjával az ugyanolyan gusztustalan hulladék dolog lenne, mindkét nemtől undorító viselkedés.

2019. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!