Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom lecseré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom lecseréltette velem a whatsapp profilképem?

Figyelt kérdés

Egy teljesen átlagos képről van szó, nincs kint a mellem, az arcom látszik csak rajta, annyi sminket viselek, amennyit máskor is. De szerinte túl kihívó, főleg, mert látszik hogy a fejem a párnán van az ágyban, és fekete rajta a felsőm, szerinte az is "túl sok" (????). Most olyat kellett kitennem, amit ő is jóváhagyott, és úgy nézek ki rajta mint egy 15 éves gyerek...


Ez normális viselkedés? Volt már több ilyen eset is, visszaküldött, hogy öltözzek át és hasonlók, de ez most azért esik rosszul, mert nem szeretem, hogy a barátaim, ismerőseim olyan képet látnak rólam, ami egyáltalán nem előnyös.


2019. máj. 31. 10:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mondta, hogy jó hát akkor hagyjam, őt aztán nem érdekli, csináljak amit akarok... de tudjátok, abban a tipikus passzív-agresszív hangnemben. Mert nyilván érdekli és utána meg tudom is én, napokig nem szól hozzám vagy ilyesmi."


Hát igen, az a baj ezzel, hogy mégis elérte, amit akart. És tudja nagyon jól, hogy megteheti.

Mióta vagytok együtt? Ha vele maradsz, szerintem várható, hogy ez egyre rosszabb lesz. A végén már profilképed sem lehet. Mindenbe bele fogja tudni magyarázni, hogy miért kihívó, te pedig a béke kedvéért állandóan nyelsz egyet, és önként süllyedsz egyre jobban az alárendelt szerepébe.

2019. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb ha lehet egy képen, akkor garbóban és/vagy apácaruhában legyél de vigyázz a bokád ki ne látszódjon mert elvisz az ördög!!!

Remélem az irónia leesett.

2019. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!