Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom lecseré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom lecseréltette velem a whatsapp profilképem?

Figyelt kérdés

Egy teljesen átlagos képről van szó, nincs kint a mellem, az arcom látszik csak rajta, annyi sminket viselek, amennyit máskor is. De szerinte túl kihívó, főleg, mert látszik hogy a fejem a párnán van az ágyban, és fekete rajta a felsőm, szerinte az is "túl sok" (????). Most olyat kellett kitennem, amit ő is jóváhagyott, és úgy nézek ki rajta mint egy 15 éves gyerek...


Ez normális viselkedés? Volt már több ilyen eset is, visszaküldött, hogy öltözzek át és hasonlók, de ez most azért esik rosszul, mert nem szeretem, hogy a barátaim, ismerőseim olyan képet látnak rólam, ami egyáltalán nem előnyös.


2019. máj. 31. 10:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


8-as: érdekes, amit írsz, nem mondom, hogy nincs benne igazság. Mármint, nagyon szeretem Apukámat, egy okos és sikeres ember, akire mindig felnéztem. Ha ő megdicsért, az mindennél jobban számított. Nem tudom, mennyit számít ez a viselkedésemben.


De nem tudom... én csak nem akarok konfliktust ilyesmiből, inkább akkor megteszem amit kér. Csak én is érzem, hogy ez így nincs rendben, ő meg azt érzi, hogy megteheti velem, és ezzel visszaél. Nyilván az én saram is.

2019. máj. 31. 11:25
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem vállalod fel önmagad addig sosem leszel szabad és nem is kerülhetsz harmóniába.


A személyiségfejlődés alapja, hogy tudok magamra reflektálni.Ebben a formában, ha tudatosan vizsgálod akkor ez az egész helyzet téged szolgál, ugyanis azt mutatja meg neked ami a valóság, mert minden ember tükröt tart nekünk.Ebben a tükörben most az önfeladás és bizonytalanság látszik.


Te döntesz, hogy így vegetálsz-e tovább, vagy belenézel abba a tükörbe és mersz végre őszintén, szívből élni.

2019. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz konfliktust ilyesmiből.. Mégis hol húzod meg a határt? Annál, amikor a barátaiddal sem beszélhetsz? Akkor, amikor a családodhoz sem mehetsz? Akkor, amikor dolgoznod sem szabad, mert teljes függésben kell lenned?

Ha nem húzod meg MOST, ilyen apróságoknál a határaidat, akkor mire észbekapsz, késő lesz.. De ha élvezed az áldozat szerepet, akkor csináld tovább, biztos megéri.

2019. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

"Volt már több ilyen eset is, visszaküldött, hogy öltözzek át és hasonlók"


Az első esetnél meg kellett volna húznod a határt (bár nem tudom, mit vettél fel, de gondolom, nem melltartó méretű topot, és övméretű szoknyát). Ez a pasi már azt hiszi, hogy mindig az lesz, amit ő mond, mert eddig is mindig mindenben az ő akarata teljesült.


Egy párkapcsolatban ilyennek nem szabadna megtörténnie. Amikor az egyik fél megtilt valamit a másiknak, akkor ott kialakul az alá-fölérendeltségi viszony.

Amikor azt mondta, hogy "le kell cserélned, és kész", nem kérdezted meg tőle, hogy mert ha nem, akkor mi lesz?

Lehet, hogy megfenyeget szakítással, vagy más érzelmi zsarolást vet be, de neked látnod kell, hogy ez egyáltalán nem az egészséges, szerető kapcsolathoz vezető út.

Nem tudom, mióta vagytok együtt, és nem igazán szoktam szíre-szóra szakítást javasolni, de én itt most lezárnám az úriemberrel. Első lépésként visszatenném a képet, és úgy öltöznék fel, ahogy nekem tetszik, ahogy kényelmes - nyilvánvalóan a jó ízlés határáig értem, ismétlem, nem tudom milyen öltözékben küldött vissza a párod. Én sokszor öltözöm csinosan, szoknyában, de ha felvennék egy olyan minit, amiből épphogy kivan a fenekem, és egy köldökig dekoltált felsőt, valószínű az én férjem is azt mondaná, hogy nem örülne, ha így lépnék utcára.

2019. máj. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 lilla64 ***** válasza:
100%
Nem normális.Én nem cseréltem volna le.
2019. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Természetesen nem olyan ruháról volt szó, ami túl sokat mutat, nem is szeretem az ilyesmit. Az egyik alkalommal egy olyan maxiruha volt, ami ejtett vállú, ez nem tetszett neki, másik alkalommal egy fehér blúz, amin átlátszott a melltartóm vonala - de szerintem azért egy fehér blúz esetén ez nem tragédia, mindegyiken valamennyire átlátszik, nem hinném, hogy bármelyik pasinak illetlen gondolatai lennének...
2019. máj. 31. 13:14
 17/22 A kérdező kommentje:
Amúgy megkérdeztem, miért akarja, hogy cseréljem le a képet, mi lesz, ha nem (talán utolsó előtti válaszoló kérdezte ezt? - már nem tudom). Mondta, hogy jó hát akkor hagyjam, őt aztán nem érdekli, csináljak amit akarok... de tudjátok, abban a tipikus passzív-agresszív hangnemben. Mert nyilván érdekli és utána meg tudom is én, napokig nem szól hozzám vagy ilyesmi.
2019. máj. 31. 13:17
 18/22 anonim ***** válasza:
45%
Hány évesek vagytok? Ez biztos ovis kérdés :)
2019. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mondta, hogy jó hát akkor hagyjam, őt aztán nem érdekli, csináljak amit akarok... de tudjátok, abban a tipikus passzív-agresszív hangnemben. Mert nyilván érdekli és utána meg tudom is én, napokig nem szól hozzám vagy ilyesmi."

És te komolyan így akarsz élni? Úgy akarsz élni, hogy nem lehet saját döntésed az életed felett, apróságok felett sem, és állandó megfelelésben, rettegésben kell lenned, hogy a párocskád mikor fog megint passzív-agresszív módon játszmázni és büntetni a legapróbb dolgokért is? Hogy tudsz szeretni valakit, akinek ilyen gusztustalan a jelleme? De komolyan?

2019. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A pasi tuti arab vagy török. Azok csinálnak így!
2019. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!