Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom nagyon túl, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom nagyon túl, vagy ez tényleg nagy bunkóság?

Figyelt kérdés
2hete vasárnap itt volt a párom nálunk(nem egy városban lakunk de nem nagy a táv 20km sincs) mondtam neki,hogy este menjen már haza,mert nagymamám nagyon beteg,és szeretném látni. Hazament. Azóta sajnos meghalt a nagymamám,(a párom tudta h nagyon nagyon beteg volt:S) csütörtökön dolgom volt abba a városba,ahol ő lakik,és bementem hozzá, megsem kérdezte,hogy hogy van a nagymamád vagy valami..pedig talpig feketében voltam ami egyáltalán nem szokásom! és sem egy részvétem,vagy valami...azóta egyszer hívott föl, kb 2percre, hogy mivan velem, és le is tette sürgősen,mert hogy nem lehet velem beszélni,mert nagyon letört vagyok:S azóta nem keresett...már ott tartok,hogy ha ő nem tud keresni,akkor énsem fogom..vagy mitkellene tennem?kiábrándultam nagyon:( és 2évvel ezelőtt előző kapcsolatomba ugyan ez volt, csak akkor unokatestvérem volt beteg:S
2010. júl. 7. 20:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen nem veszítettünk el és nem értjük, épp ezért nem érti a pasid sem aki ettől még nem gonosz szemét...
2010. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nem akart tolakodó lenni.
2010. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
akkor meg minek magyarázol bele olyanba,amihez nem értesz??
2010. júl. 7. 21:38
 14/15 A kérdező kommentje:
A többieknek pedig nagyon köszönöm!:)
2010. júl. 7. 21:39
 15/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem élte még át, de maga előtt látta a barátnőjét, akin gondolom látszódott, hogy mennyire megviselte ez az egész! Nem kell semmi vigasztalót mondania, ha nem tud, de legalább ne legyen bunkó! Aki ezt nem képes felfogni, az menjen vissza az óvodába, oda valók az ilyen érzelmi szinten megrekedt emberek (és ez most az óvodásoknak sértés)
2010. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!